Dawid Podsiadło przekłuł uszy i pozwolił sobie na szczerość. Nie każdy tak otwarcie potrafi się do tego przyznać

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło zdobył się na odwagę. Przyznał się do czegoś przed tysiącami fanów. Do tego zamieścił na Facebooku nowe zdjęcie, na którym ma kolczyk.

Dawid Podsiadło stał się sławny dzięki udziałowi w drugiej edycji talent show X-Factor. Wygrał ją, dzięki czemu podpisał kontrakt z wytwórnią. Jego debiutancki krążek sprzedał się w nakładzie wynoszącym ponad 150 tysięcy egzemplarzy. Od tego czasu muzyk wszedł do mainstreamu. Jego najpopularniejsze utwory to m.in. Małomiestoczkowy W dobrą stronę.

Wokalista jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Regularnie zamieszcza różne materiały w serwisie Facebook. Profil artysty w tym medium śledzi ponad 650 tysięcy użytkowników, co jest naprawdę sporym osiągnięciem.

Dawid Podsiadło zdobył się na szczere wyznanie. O czym?

Wczoraj wieczorem Dawid zaskoczył fanów, publikując na Facebooku szczere wyznanie, w którym przyznał się do hipokryzji i jednocześnie potępił tę cechę.

Nie jestem nawet strażnikiem Teksasu więc tym bardziej średni ze mnie strażnik moralności. Natomiast wiem, że przez całe życie jedna cecha mnie nadzwyczajnie wkurza zarówno u mnie jak i u innych. To hipokryzja – zaczął.

I dodał, że stara się z nią walczyć:

Z tą, którą mam w sobie, walczę na co dzień. I, jak to zwykle w walce bywa, raz wygrywam, raz przegrywam. Natomiast o tej, do której nie dosięgam – piszę piosenki. Często wydaje się nam, że nasz punkt widzenia to jedyny słuszny punkt. Tworząc POST chciałem przypomnieć starą jak świat maksymę, że jeśli chcemy zmieniać świat na lepsze, to warto najpierw popracować nad sobą.

Tym samym zareklamował nowy utwór, który odsłuchacie poniżej.

Piosenka – jak nie trudno się domyśleć – jest bardzo mocnym uderzeniem w hipokryzję. Piętnuje on w niej cechy, takie jak m.in. zazdrość, nietolerancja i wścibskość.

Wokalista dodatkowo załączył do swojego wpisu zdjęcie z kolczykiem z ryby:

PS. Na zdjęciu to ja. Mam koszulę w ryby i kolczyk z rybą. Żeby pasować do ryby z okładki i refrenu.

Fotkę zobaczycie w galerii pod tekstem. Dawidowi – gratulujemy odwagi. Nie każdy jest w stanie przyznać się do swoich słabości. A wy dajcie znać, czy podoba się wam kolczyk muzyka.


Dawid Podsiadło z kolczykiem

Dawid Podsiadło z kolczykiem

Dawid Podsiadło na imprezie Watching party PLE

Dawid Podsiadło na imprezie Watching party PLE

Dawid Podsiadło na imprezie Watching party PLE

Dawid Podsiadło na imprezie Watching party PLE

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×