Szukaj

Dawid Podsiadło opublikował oficjalne oświadczenie. Padły bardzo ważne słowa

Dawid Podsiadło opublikował oświadczenie w sprawie swojej nowej trasy koncertowej. Artysta podjął ważną decyzję. Przekazał też ogromną prośbę do fanów.
Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło w krótkim czasie dołączył do grona muzycznych legend polskiej sceny. Wszystkie płyty wokalisty odniosły spektakularny sukces sprzedażowy, a jego piosenki to niekwestionowane hity. Przypieczętowaniem jego popularności był koncert z Taco Hemingwayem na Stadionie Narodowym, na który bilety rozeszły się w ciągu chwili.

Już wkrótce Dawid rozpocznie kolejną serię koncertów, promującą jego ostatni album Małomiasteczkowy. W przededniu akustycznej trasy Leśna Muzyka, w ramach której wystąpi ponad 30 razy, artysta ogłosił nową inicjatywę w tej materii.

Oświadczenie Dawida Podsiadło w sprawie trasy koncertowej

Podsiadło zdecydował, że część dochodów z zakupu biletów na nadchodzące występy zostanie przeznaczona na wsparcie dla wyniszczonej przez pożary Australii. O wszystkim poinformował słuchaczy w oficjalnym oświadczeniu. Jego treść dostępna jest na profilu artysty na Facebooku.

Wiem, że oczekujecie od nas zaangażowania, bo też nie raz mówiłem o tym, jak ważne dla nas jest dbanie o środowisko. Dlatego postanowiliśmy przeznaczyć część zysku z biletów, które kupiliście na „Leśną Muzykę”, właśnie na pomoc środowisku naturalnemu Australii. To tak naprawdę datek, który przekazujemy jest także od Was i w Waszym imieniu.

Dawid poprosił fanów, aby na jego koncerty przyjechali komunikacją miejską, a bilety mieli w formie elektronicznej. Przy okazji podkreślił, że zarówno on, jak i muzycy z nim występujący pamiętają o tym, żeby „segregować odpady, oszczędzać wodę, wyeliminować używanie jednorazowego plastiku i wiele innych drobnych rzeczy, które tylko pozornie wydają się bez znaczenia”.

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło

Swój wpis podsumował wymownym plakatem, na którym jednej strony widnieje znany już wcześniej wizerunek artysty wśród zielonych liści, a z drugiej – czarne, spalone liście oraz hasło „Australia płonie”. Swój wpis zakończył słowami:

Pamiętajcie – nie ma muzyki na martwej planecie, więc w długim biegu (in the long run) opłaca się utrzymać naszą planetę Ziemię przy życiu.

Drodzy Obserwujący!Znowu ruszamy w trasę. „Leśna Muzyka” startuje już jutro, i z tej okazji mamy kilka ogłoszeń.Jak…

Opublikowany przez Dawid Podsiadło Sobota, 25 stycznia 2020

 


Plakat promujący trasę Dawida Podsiadło

Plakat promujący trasę Dawida Podsiadło

Dawid Podsiadło w sesji do albumu Małomiasteczkowy

Dawid Podsiadło w sesji do albumu Małomiasteczkowy

Dawid Podsiadło – Paszporty Polityki 2019

Dawid Podsiadło – Paszporty Polityki 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×