Dawid Ozdoba nie żyje. Były partner Edyty Herbuś i znany tancerz miał zaledwie 45 lat

Dawid Ozdoba nie żyje

Dawid Ozdoba nie żyje

Dawid Ozdoba nie żyje. O wszystkim w social mediach poinformowała pogrążona w żałobie rodzina. Były partner Edyty Herbuś i striptizer miał zaledwie 45 lat.

Dawid Ozdoba nie żyje. W social mediach pojawiła się informacja o śmierci znanego niegdyś w show-biznesie tancerza erotycznego, a także byłego partnera Edyty Herbuś. O tym, że nie żyje, poinformowała między innymi jego mama, która zamieściła post na Facebooku. Poprosiła jednocześnie o niekomentowanie wpisu, ponieważ śmierć syna jest dla niej niezwykle trudna.

Dawida już z nami nie ma – napisała.

Bardzo proszę o nie komentowanie tego co wstawiłam 🙁 🙁 jest to dla mnie bardzo trudne i dlatego jest taka moja prośba .

Posted by Ewa Ozdoba on Monday, October 3, 2022

Mężczyzna już jakiś czas temu wycofał się z show-biznesu i zaczął żyć z dala od mediów. Przez jakiś czas był tancerzem erotycznym, a na salony wprowadził go związek z Edytą Herbuś. Swoich sił próbował także jako zawodnik MMA. Pracował też jako trener personalny.

Przez długi czas walczył z depresją, o czym sam opowiadał w licznych wywiadach. Jak podaje portal Plejada, według nieoficjalnych informacji Dawid Ozdoba popełnił samobójstwo. Miał zaledwie 45 lat.

Kim był Dawid Ozdoba?

Dawid Ozdoba zdobył popularność gdy wziął udział w reality show Amazonki. Produkcję wygrał w duecie z Agnieszką Peczyńską, a było to w 2001 roku. Scenariusz opierał się na rywalizacji 12 mężczyzn o względy 6 kobiet, które zamieszkiwały dom Amazonek. Po programie ich uczucie nie trwało zbyt długo, a zaledwie po kilku miesiącach przystojny striptizer związał się z Edytą Herbuś. O ich relacji chętnie wówczas rozpisywały się tabloidy.

Był absolwentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Szczecińskiej, ale swojej przyszłości nie związał z wyuczonym zawodem. Postanowił założyć pierwszą w Polsce formację chippendales Bad Boys. Zgromadził grupę przystojnych tancerzy, którzy występowali na dużych imprezach i wieczorach panieńskich. Pomysł okazał się trafiony, ponieważ jeszcze do niedawna występowali regularnie na pokazach.

Dawid w ostatnich latach mocno zmienił wizerunek – zapuścił długie włosy, zrobił sobie dredy i nosił długą brodę.
Skupił się na treningu personalnym i założył własny kanał na YouTube, gdzie recenzował gry. Głośnym echem w mediach odbiła się jedna z jego walk w MMA. Na ringu spotkał się z innym znanym celebrytą i kulturystą – Robertem Burneiką. Ostatecznie tancerz przegrał w tym pojedynku przez dyskwalifikację.

Dawid Ozdoba w 2005 roku

Dawid Ozdoba w 2005 roku

Dawid Ozdoba obecnie

Dawid Ozdoba obecnie

Dawid Ozdoba obecnie

Dawid Ozdoba obecnie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×