Szukaj

Dawid Ogrodnik zagra ks. Jana Kaczkowskiego. Foto z planu podbija sieć. „Ciężko Was odróżnić” – Potwierdzamy

Dawid Ogrodnik jako ksiądz Kaczkowski

Dawid Ogrodnik jako ksiądz Kaczkowski

Dawid Ogrodnik wcieli się w postać księdza Jana Kaczkowskiego w nowym filmie Na pełnej petardzie. Do sieci trafiły zdjęcia z planu. Jak zareagowali na nie internauci? 

Ksiądz Jan Kaczkowski był duchownym z powołania. Chociaż chorował na glejaka mózgu, aktywnie pomagał tym najbardziej potrzebującym. Kiedy jego działalność została zauważona przez kolorową prasę, zaczął udzielać wywiadów, w których podkreślał, że choroba pozwala żyć mu na jeszcze większej „petardzie”, liczyć czas i nie marnować go na głupoty.

Jestem zwykłym, chorym facetem, który w miarę możliwości stara się żyć normalnie, a do tego nie czuję się zwolniony z mojej posługi ani jako ksiądz, ani jako człowiek – mówił w jednym z wywiadów dla TVP.

Był założycielem i dyrektorem Puckiego Hospicjum. Zmarł cztery lata temu, pokonany przez chorobę. Miał 38 lat.

Film o księdzu Janie Kaczkowskim. Dawid Ogrodnik w głównej roli

Historia jego życia nadaje się na film. Reżyser Krzysztof Rzączyński zdecydował się przybliżyć losy tego znamienitego duchownego, za scenariusz z kolei odpowiada Łukasz Ludkowski. Film wejdzie do kin w 2021 roku, a do sieci przedostają się pierwsze zdjęcia z planu.

Na swoim Instagramie umieścił je Dawid Ogrodnik, odtwórca głównej roli. Mężczyzna tym samym zdradził, jak będzie wyglądać. Okazuje się, że jest bardzo podobny do księdza Kaczkowskiego. Charakteryzacja jest tak dobra, że na pierwszy rzut oka trudno ich rozróżnić!

Ks. Jan Kaczkowski tytuł roboczy „Na pełnej petardzie” East Studio w pierwszej interpretacji 😉 przygotowania czas zacząć !!! – podpisał zdjęcie aktor.

Wpisem byli zachwyceni internauci, którzy w komentarzach zarówno nie mogą się doczekać nowego filmu, jak i komplementowali podobieństwo obydwu panów:

  • Szok! Co za podobieństwo! Czekam na film.
  • Uwielbiam ks. Kaczkowskiego, jego mądrość, poczucie humoru i dobre serce!! Czekam na film z niecierpliwością.
  • Idealnie w punkt.

Trzeba przyznać, że szykuje się ciekawa premiera, która z pewnością do kin przyciągnie tłumy.

Zobacz także: Spokojnemu Dawidowi Ogrodnikowi puściły nerwy. Ostro pojechał po Sebastianie Fabijańskim: „To jest słabe!”

 


OgrodnikKs. Jan Kaczkowski - laureat Róż Gali 2015

Ks. Jan Kaczkowski - laureat Róż Gali 2015

Ksiądz Jan Kaczkowski

Ksiądz Jan Kaczkowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×