Szukaj

Magda Narożna świeciła stanikiem na komunii córki, a jej były mąż? Dawid błysnął w równie spektakularny sposób

Dawid Narożny

Dawid Narożny

Dawid Narożny na Instagramie pochwalił się zdjęciem z komunii córki. Fotografia została skadrowana tak, by nie pojawiała się na niej mama dziewczynki, Magda. Dlaczego to zrobił?

Magda i Dawid Narożni byli duetem przez wiele lat. Nie tylko tworzyli razem zespół Piękni i Młodzi, ale także byli małżeństwem. Jakiś czas temu się rozstali, przez długi czas współpracowali razem. W Sylwestra dawni małżonkowie pokłócili się na oczach innych. Do mediów trafił film z tej kompromitującej awantury. Magda wyrzuciła byłego męża z zespołu:

Z dniem 02.01.2020 roku ze składu Pięknych i Młodych wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu – mogliśmy przeczytać w komunikacie Magdy Narożnej.

Dawid Narożny wyciął żonę ze zdjęcia

Małżonkowie wychowują córkę, Gabrysię, która niedawno przystąpiła po raz pierwszy do komunii świętej. Tym szczęśliwym dniem w życiu rodziny pochwaliła się Magda Narożna. Opublikowała zdjęcie z dziewczynką, na którym pozuje w odważnej stylizacji. Ubrała się w bluzkę z dekoltem, spod której wystawały fragmenty stanika. Internauci byli w szoku.

Nie tylko Magdalena, ale także Dawid pokazał zdjęcia z uroczystości. Jego post wywołał nie mniejsze zamieszanie niż wpis byłej żony. Artysta opublikował zdjęcie, które wykadrował tak, by nie było na nim byłej żony. Niechcący obciął fragment swojej córki.

Z moim Serduszkiem podczas I Komunii Świętej!;) to tylko mały przedsmak, na dniach pokażemy Wam Piękne zdjęcia z sesji;) P.S. Wspólne zdjęcia również są — informacja tak dla tych wścipskich 😉 (zachowano pisownię oryginalną).

Post wzbudził spore zainteresowanie wśród internautów. Niektórzy zaczęli dopytywać, czy małżonkowie zdecydują się opublikować wspólne zdjęcie z dzieckiem. Dawid wyjawił, że nie zamierza tego zrobić:

Nie ujrzy Pani takiego zdjęcia, gdyż jest to święto mojego dziecka A nie jej obojga rodziców! – napisał w jednym z komentarzy.

Przekonują Was te tłumaczenia?


Dawid Narożny i Joanna

Dawid Narożny i Joanna

Gabrysia Narożna – córka duetu Piękni i Młodzi

Gabrysia Narożna – córka duetu Piękni i Młodzi

Gabrysia Narożna – córka duetu Piękni i Młodzi

Gabrysia Narożna – córka duetu Piękni i Młodzi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×