Szukaj

Córka Narożnych nagrała duet z ojcem. Zastąpiła matkę w piosenkach Pięknych i Młodych. Wideo jest viralem

Dawid Narożny nagrał duet z córką

Dawid Narożny nagrał duet z córką

Dawid Narożny od czasu rozstania z Magdą Narożną stara się poświęcać córce jak najwięcej czasu. Nagrał z Gabi cover dwóch największych utworów zespołu Piękni i Młodzi. Jak wypadli?

Dawid Narożny przez 7 lat był w związku małżeńskim z Magdą Narożną. Para doczekała się córki Gabrieli. Para poinformowała o swoim rozstaniu w sierpniu 2019 roku. Niespełna miesiąc po rozwodzie oboje pochwalili się w sieci nowymi partnerami.

Rozstanie Dawida i Magdy bardzo przeżyła ich córka, która nie może spędzać już czasu z obojgiem rodziców jednocześnie. Państwo Narożni również dolewali oliwy do ognia, a ich konflikt eskalował na początku ubiegłego roku. To wówczas podczas imprezy sylwestrowej między obecnymi partnerami muzyków doszło do awantury, która zakończyła się bójką. Joanna, ówczesna partnerka Dawida, dzień później opisała całe wydarzenie na Instagramie:

O godzinie 1 w nocy zeszliśmy z Dawidem do baru hotelowego, żeby zamówić jedzenie. Zobaczyliśmy pijącą alkohol Magdę. Dawid napisał do niej wiadomości, pod czyją opieką jest Gabrysia w trakcie ich imprezowania. Nie dostał odpowiedzi. Wróciliśmy po 30 minutach, aby odebrać swoje zamówienie. Gdy podszedł do stoika, by ponownie zapytać się o swoją córkę, został zwyzywany i napadnięty, po czym Magdalena podbiegła do mnie, chcąc mnie uderzyć. Wówczas rozpyliłam gaz (noszę go, ponieważ to nie pierwsza tego typu sytuacja i obawiam się o swoje życie i zdrowie) […]. Obsługa hotelu wezwała policję, ponieważ byli świadkami pobicia. Pogotowie zabrało mnie, a całe towarzystwo zostało przebadane alkomatem. Nie było trzeźwej osoby, która by sprawowała opiekę nad córką Dawida. Została z tego sporządzona notatka i będą wyciągnięte konsekwencje. Kamery również zostały zabezpieczone przez policję.

Dawid Narożny nagrał piosenki z córką

Po ostrej kłótni, która swój finał znalazła na komendzie policji, byli małżonkowie starali się siebie unikać. Wszystko jednak wskazuje na to, że zaczynają się ze sobą dogadywać. Krótko po tym, jak Magda ogłosiła, że się zaręczyła, były mąż postanowił jej pogratulować:

Moi drodzy, dostaje od Was wiele wiadomości. Tak, wiem, słyszałem o zaręczynach już w listopadzie i bardzo się z tego powodu cieszę. Gratuluję (przyszłej młodej parze). Może po tych licznych publikacjach ‚niemiłosiernie szczęśliwa osoba’ zmieni zdanie i w końcu dogada się ze mną i nie będzie robiła problemów w sprawie unieważnienia ślubu kościelnego w trybie skróconym, o które już tyle czasu prosiłem – wyznał.

Dawid mimo rozstania z byłą partnerką, stara się być jak najlepszym ojcem. Na jego profilu na Instagramie nie brakuje wspólnych zdjęć z 9-latką, która cieszy się z każdej chwili spędzonej u boku taty. Kilka miesięcy temu została również starszą siostrą i w tej roli czuje się jak ryba w wodzie.

Gabrysia ma muzykalnych rodziców, po których odziedziczyła talent wokalny. Dowodem na to, jest klip, który pojawił się na oficjalnym kanale Dawida Narożnego na YouTube. Założyciel zespołu Piękni i Młodzi wykonał z córką dwa największe hity grupy: Ona jest taka cudownaNiewiara. Zaledwie 4 godziny po publikacji teledysku, filmik stał się viralem, który dotychczas obejrzało ponad 50 tysięcy widzów. Wideo trafiło na listę 20 najpopularniejszych filmów na karcie Na czasie.

Internauci chętnie komentują nagranie, nie kryjąc, że to wykonanie szczególnie przypadło im do gustu:

  • Kibicuje Wam, abyście wbili numer 1. na karcie na czasie!
  • Coś pięknego! Anielski głos Gabrysi w połączeniu z Pana, to prawdziwa petarda.
  • Dawid lepszy glos niż w oryginale, a córka chyba w tatę z talentem poszła.
  • Przepięknie. Ewidentnie młoda odziedziczyła talent po tacie. Jestem pod wielkim wrażeniem.

Jak podoba Wam się takie wykonanie największych hitów Pięknych i Młodych? Naszym zdaniem Gabi świetnie wypadła. Z niecierpliwością czekamy na jej kolejne występy.


Dawid Narożny z córką Gabi - Piękni i Młodzi

Dawid Narożny z córką Gabi - Piękni i Młodzi

Dawid Narożny z córką Gabi - Piękni i Młodzi

Dawid Narożny z córką Gabi - Piękni i Młodzi

Dawid Narożny z córką Gabi - Piękni i Młodzi

Dawid Narożny z córką Gabi - Piękni i Młodzi

Dodaj komentarz