Były mąż Magdy Narożnej zrobił tatuaż na całej szyi. Jeszcze nie skończył dziarę, ale już jest moc. „Będzie sztosik”

Dawid Narożny

Dawid Narożny

Dawid Narożny lubi ozdabiać swoje ciało tatuażami, jednak większość z nich na co dzień ukrywa pod ubraniami. Tym razem zrobił sobie dziarę w widocznym miejscu. Jaki wzór wybrał?

Dawid Narożny wraz z byłą już żoną, Magdą Narożną założył zespół Piękni i młodzi. Małżonkowie stworzyli wspólnie kilka wielkich przebojów, które w mig podbiły rynek muzyczny. Choć wszyscy wróżyli im świetlaną przyszłość, z biegiem czasu w mediach zaczęły pojawiać się informacje o tym, że ich związek przechodzi poważny kryzys. Narożni podjęli decyzję o rozwodzie, a krótko po tym zakończyli współpracę.

Muzyk rozpoczął karierę solową. Ułożył sobie również życie prywatne. Od dłuższego czasu jest w związku z Joanną, z którą doczekał się syna, Marcela. Krótko po tym Dawid poprosił ukochaną o rękę oraz rozpoczął przygotowania do ślubu. Kadrami z ceremonii pochwalili się w sieci. Oboje postawili na niebanalne, czarno-złote kreacje, które już z oddali przyciągały wzrok zaproszonych gości.

Dawid Narożny wytuatował szyję

Narożny jest bardzo aktywny w sieci, gdzie co jakiś czas udostępnia nowe treści. Po rozstaniu z Magdą przeszedł niemałą metamorfozę, którą pochwalił się na Instagramie. Przede wszystkim zrzucił kilka zbędnych kilogramów oraz zaczął pracować nad swoją sylwetką. Przyznał także, że największy wpływ mieli na to ludzi, których spotkał na swojej drodze. Dodał również, że dzięki obecności właściwej kobiety u boku, nie ma rzeczy niemożliwych.

Jak tak patrzę na siebie 2 lata wstecz i teraz, to wiem że najważniejsze jest to jakimi ludźmi się otaczasz… Z odpowiednią kobietą przy boku można przenosić góry.

To była jednak zapowiedź jego metamorfozy. Mężczyzna ma na swoim ciele kilka tatuaży, jednak większość z nich jest w miejscach, które zasłaniają ubrania. Tym razem poszedł o krok dalej i wykonał dziarę na szyi. Jego żona, Joanna, pochwaliła w się w sieci rodzinnym kadrem, na którym możemy zobaczyć malunek. W opisie złożyła życzenia oraz zdradziła, co sądzi o wzorze.

Zdrowych i Wesołych Świąt dla Wszystkich
Tyle miłości i radości, ile jest u Nas

P.S. uprzedzając pytania
nowy tatuaż Dawida bardzooo mi się podoba. Jest on jeszcze niedokończony ale bedzie sztosik

Dawid wybrał modny ostatnio wzór, który przypomina siatkę składającą się z geometrycznych oczek. Mimo że nie jest jeszcze dokończony, to już teraz prezentuje się bardzo ciekawie.

W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć Dawida z nowym tatuażem. Co o nim sądzicie?


Dawid Narożny z rodziną

Dawid Narożny z rodziną

Dawid Narożny z rodziną

Dawid Narożny z rodziną

dawidnarozny_269991114_1218090922017238_964078421181949540_n

Dawid Narożny z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×