Szukaj

Dawid Narożny i jego partnerka zdradzili płeć dziecka i termin porodu. A co z imieniem?

Dawid Narożny

Dawid Narożny

Dawid Narożny kilka tygodni temu ogłosił, że razem z partnerką spodziewają się dziecka. Chociaż długo milczeli w tej sprawie, to teraz szczęśliwi rodzice postanowili zdradzić kilka szczegółów. Co powiedzieli?

Piękni i Młodzi zyskali sławę po udziale w show Polsatu Must Be The Music. Kapela disco-polo tak bardzo spodobała się jurorom i widzom, że doszła aż do finału. Po programie zespół zaczął robić coraz większą karierę, a fani zaczęli interesować się ich życiem prywatnym.

Wydawać mogłoby się, że tworzą idealny duet. Jednak małżeństwo Narożnych przechodziło wielki kryzys. Po 7 latach postanowili się rozstać. Oboje cały czas utrzymywali, że rozwiedli się w zgodzie i nadal utrzymują przyjacielskie stosunki. Całą swoją uwagę mieli skupić na wychowaniu wspólnej córki i przyszłości zespołu.

Niestety Dawid po skandalu, jaki wydarzył się w Sylwestra, został wyrzucony z zespołu. Za kulisami doszło bowiem do bójki pomiędzy eks-małżonkami i ich nowymi partnerami. Dawid postanowił rozpocząć karierę solową. Każdy z małżonków ponownie ułożył sobie życie. Dawid zaczął spotykać się z jasnowłosą Joanną. Narożny nie miał zamiaru ukrywać swojej nowej miłości i chętnie chwalił się w mediach społecznościowych zdjęciami z ukochaną. Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje na temat tego, że gwiazdor disco-polo i jego dziewczyna spodziewają się dziecka. Chociaż na początku nie komentowali tych doniesień, to dumny przyszły tata postanowił potwierdzić krążące plotki.

Dawid Narożny zostanie ojcem. Znamy płeć dziecka

Dawid Narożny pierwszy raz o ciąży partnerki wspomniał, dodając zdjęcie z komunii swojej starszej córki. Jego ukryty przekaz wiele osób odebrało jako potwierdzenie radosnej nowiny.

Komunia Święta to wielka szansa na przeżycie wielkiego święta miłości Boga do człowieka… Możecie mi uwierzyć, że na tym zdjęciu wbrew pozorom jest więcej osób niż mogłoby się wydawać;))

O tym, że po raz drugi zostanie ojcem, oficjalnie poinformował kilka tygodni później. Na profilu jego ukochanej Joanny pojawiło się ich wspólne zdjęcie, na którym widać już spory brzuszek przyszłej mamy.

Chyba nadszedł moment, abyśmy podzielili się z Wami naszym szczęściem. Zwlekaliśmy troszkę z oficjalną informacją — chcieliśmy cieszyć się moim stanem w naszym rodzinnym gronie. Jednak brzuszek jest już coraz większy a ludzie coraz bardziej dociekliwi.

Już od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się domysły na temat płci dziecka gwiazdora disco-polo. Wokalista postanowił rozwiać wszystkie wątpliwości i w rozmowie z portalem Pudelek zdradził nie tylko płeć dziecka, ale także termin porodu.

Termin mamy wyznaczony na połowę listopada. Jesteśmy w połowie lata, a z Asią co chwilę rozmawiamy na temat Bożego Narodzenia, bo nie możemy doczekać się pierwszych świąt z naszym synkiem, który w okolicy tego pięknego czasu będzie świętować swój miesiąc z nami!

Partnerka Dawida zdradziła również szczegóły dotyczące wyboru imienia.

Jak to zazwyczaj bywa w takim momencie, mieliśmy częste dyskusje na temat imienia dziecka. Propozycji było wiele, od tradycyjnych po nowoczesne imiona. Dawid upierał się na Seweryna, bo uwielbia Seweryna Krajewskiego. Ja przekonywałam go do Oliwiera, co finalnie się nie udało. Po wielu dyskusjach chyba znaleźliśmy już złoty środek i do końca sierpnia będziemy mogli w stu procentach potwierdzić imię Narożnego Juniora – mówiła Joanna w rozmowie z portalem Pudelek.

Trzeba przyznać, że przyszli rodzice w końcu zdecydowali się zdradzić nieco więcej szczegółów. Nie pozostaje nam nic innego, jak znowu im pogratulować.

 

 


Dawid Narożny zostanie ojcem. Joanna ma duży brzuszek

Dawid Narożny zostanie ojcem. Joanna ma duży brzuszek

Dawid Narożny zostanie ojcem?

Dawid Narożny zostanie ojcem?

Dawid Narożny i Joanna

Dawid Narożny i Joanna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×