Szukaj

Dawid Narożny po raz drugi zostanie ojcem. Partnerka byłego gwiazdora Pięknych i Młodych jest w ciąży

Dawid Narożny

Dawid Narożny

Dawid Narożny po raz drugi zostanie ojcem. Jego partnerka jest w ciąży. Były gwiazdor Pięknych i Młodych będzie miał drugie dziecko.

Magda i Dawid Narożni przez wiele lat tworzyli duet na scenie i w życiu prywatnym. Chociaż się rozstali, przez pewien czas współpracowali ze sobą. Niestety wiele zmieniło się w sylwestra, gdy pokłócili się na oczach innych i zrobili prawdziwą burdę. Wokalistka wyrzuciła byłego męża z zespołu, o czym poinformowała w oficjalnym oświadczeniu:

Z dniem 02.01.2020 roku ze składu Pięknych i Młodych wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu.

Dawid jednak się poddał i zaczął karierę solową. Do tego układa sobie życie prywatne. Już podczas komunii jego córki Gabrysi, pojawiły się sygnały, że razem z nową partnerką, Joanną będą mieli dziecko. Zdjęcie z uroczystości Narożny podpisał w zagadkowy sposób.

Komunia Święta to wielka szansa na przeżycie wielkiego święta miłości Boga do człowieka… Możecie mi uwierzyć, że na tym zdjęciu wbrew pozorom jest więcej osób niż mogłoby się wydawać;))

To wtedy po raz pierwszy pojawiły się plotki na temat drugiego dziecka muzyka.

Dawid Narożny będzie miał drugie dziecko

Dzisiaj portal Plotek donosi, że to już pewne, że Joanna i były gwiazdor Pięknych i Młodych będą mieli dziecko i że to już piąty miesiąc ciąży. Nowinę potwierdziła osoba, która pracowała na planie teledysku Narożnego.

Dawid i Asia spędzali na planie zdjęciowym praktycznie całe dnie, żeby wszystkiego osobiście przypilnować. Nie robili też wielkiej tajemnicy z tego, że Asia jest w ciąży. Pomagała bardzo aktywnie, widać po nich, że są bardzo zakochani i szczęśliwi. Dawid mówi, że chce, żeby jego córka miała rodzeństwo – donosi informator Plotka, który pracował na planie.

Artysta nigdy nie ukrywał, że chciałby, żeby Gabrysia miała rodzeństwo. Z Joanną stworzyli bardzo udany związek, więc dziecko będzie uzupełnieniem ich miłości. Jak przekazał informator portalu, Joanna z dumą pokazuje ciążowe krągłości. Teraz czekamy na oficjalne potwierdzenie i zdjęcie na Instagramie.


Dawid Narożny zostanie ojcem?

Dawid Narożny zostanie ojcem?

Dawid Narożny i Joanna

Dawid Narożny i Joanna

Dawid Narożny i Joanna

Dawid Narożny i Joanna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×