Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Natalia Oreiro seksowniejsza nie była nigdy wcześniej! Zbuntowany Anioł dopiero teraz pokazał na co go stać!
Natalia Oreiro seksowniejsza nie była nigdy wcześniej! Zbuntowany Anioł dopiero teraz pokazał na co go stać!

Natalia Oreiro seksowniejsza nie była nigdy wcześniej! Zbuntowany Anioł dopiero teraz...

Natalia Oreiro seksowniejsza nie była nigdy wcześniej! Zbuntowany...

Spektakularne metamorfozy finalistów „Top Model 7”! Najlepszy odcinek za nami!
Spektakularne metamorfozy finalistów „Top Model 7”! Najlepszy odcinek za nami!

Spektakularne metamorfozy finalistów „Top Model 7”! Najlepszy odcinek za nami!

Spektakularne metamorfozy finalistów „Top Model 7”! Najlepszy odcinek...

Wszyscy patrzyli tylko na biust Małgorzaty Kożuchowskiej! Zasłoniła go imponującymi różami
Wszyscy patrzyli tylko na biust Małgorzaty Kożuchowskiej! Zasłoniła go imponującymi różami

Wszyscy patrzyli tylko na biust Małgorzaty Kożuchowskiej! Zasłoniła go imponującymi różami

Wszyscy patrzyli tylko na biust Małgorzaty Kożuchowskiej! Zasłoniła...

Dziś wtorek, 25.09.2018

22-letni Dawid Kwiatkowski porzucił swoje imprezowe życie. Nawrócił się i przeszedł na…
Dawid Kwiatkowski zmienił wiarę i zrezygnował z alkoholu

Kariera Dawida Kwiatkowskiego nabrała takiego tempa, że piosenkarz jedyne na co może narzekać, to brak wolnego czasu. Ponadto w parze z dużą sławą idzie olbrzymie grono fanek, które chętnie uczestniczą w letnich obozach organizowanych przez Dawida, gdzie mogą spotkać się ze swoim idolem i jego stylistką Justyna Bulińską sam na sam.

Początkowo Kwiatkowski zachłysnął się popularnością i większość swojego czasu poświęcał imprezowaniu. Jak się jednak okazuje, szalony tryb życia odszedł do lamusa. Znajomy artysty wyznał, że Dawid postanowił przejść na protestantyzm i teraz niemal codziennie uczęszcza na mszę:

Dawid jest zachwycony nowym Kościołem. Chodzi ciągle na msze i namawia znajomych, żeby też przeszli na protestantyzm. Według niego protestanckie msze są dużo ciekawsze i weselsze od katolickich. Wszyscy tam śpiewają jak w chórach gospel i on czuje się wreszcie częścią jakiejś społeczności. Rzucił alkohol i je postne potrawy. Mówi, że teraz jest lepszym człowiekiem – powiedział znajomy muzyka.

Myślicie, że Dawid Kwiatkowski długo wytrzyma w takim postanowieniu?

Brat Dawida Kwiatkowskiego miał poważny wypadek! Jak się czuje popularny muzyk?

Dawid Kwiatkowski jest już milionerem?! W 2017 roku młody artysta nieźle się dorobił!

TVP nie pokaże odcinków „The Voice Kids” na żywo!Jakiego jesteś wyznania?

Komentarzy: 5


Girl power???? | 18 marca 2018, 16:10

Dawid nie pisał że zmienił wyznanie. Jest szalony więc to może być prawda. Ale z drugiej strony mówił że niektórzy ludzie tak zwani „przyjaciele” są fałszywi i mogą kłamać na jego temat. Poza tym nie podali kto dokładnie tak powiedział więc nigdy nie wiadomo. A co do Gościa z 30 stycznia 2018 14:31 to Dawid jest super w muzyce. Może się chwalić jednym z największych a nawet największym gronem fanek w Polsce. Raczej z sekty to się nie bierze. Jest zgłoszony do kca 2018 czyli musi być dobry. To może być prawda ale trzeba by było zgłosić się osobiście do Dawida przed jakimś koncertem albo napisać do niego w emailu.


Gośćbea | 5 lutego 2018, 17:30

Mysle ze cos mi w tym nie pasuje,przestapil i chodzi codziennie na msze….??? W kosciolach ewangelickich nie ma mszy tylko jest nabozenstwo i nie ma kazdego dnia nabozenstwa. Glowne jest w niedziele i tygodnowka czyli np.w poscie adwencie sa nabozenstwa tygodniowe. Zmieniajac wiare z rakim entuzjazmem nie mowil by ze kazdego dnia chodzi do kosciola i nie mowil by msza tylko nabozenstwo . Ale ja mysle ze wszyscy jestesmy dziecmi Boga ,wszystkich tylko on bedzie kuedys rozgrzeszal wiec nie myslmy o osobach innego wyznania zle .


Gość | 30 stycznia 2018, 14:31

Do fanki dawida, jest dobrm człowiekiem w zarabianiu na głupiutkich nastolatkach jest w sekcie i dlatego tak łatwo was opętał, bo muzycznie jest słabiutki.


Fanka Dawida | 29 stycznia 2018, 18:25

Szczerze mówiąc to ja w to nie wierzę. No błagam Was… Zmienił wyznanie, bo mu się msze spodobały. No jak to brzmi. Ja myślę, że być może on nie pije i je postne potrawy, i ktoś sobie z tą wiarą coś dopowiedział. Dopóki nie zobaczę jakiegoś nagrania, gdzie Dawid mówi o zmianie wiary to nie uwierzę. Nawet jeśli zmieniłby wyznanie to i tak go będę słuchać, ponieważ jest dobrym człowiekiem, ma mega talent i w ogóle jest wspaniały, no ale tak jak pisałam wcześniej, jeśli nie będę miała dowodu to nie uwierzę.


Adam | 28 stycznia 2018, 20:07

Debil, widać po fotkach !!!


Dodaj komentarz
×