Szukaj

22-letni Dawid Kwiatkowski porzucił swoje imprezowe życie. Nawrócił się i przeszedł na…

Dawid Kwiatkowski zmienił wiarę i zrezygnował z alkoholu

Kariera Dawida Kwiatkowskiego nabrała takiego tempa, że piosenkarz jedyne na co może narzekać, to brak wolnego czasu. Ponadto w parze z dużą sławą idzie olbrzymie grono fanek, które chętnie uczestniczą w letnich obozach organizowanych przez Dawida, gdzie mogą spotkać się ze swoim idolem i jego stylistką Justyna Bulińską sam na sam.

Początkowo Kwiatkowski zachłysnął się popularnością i większość swojego czasu poświęcał imprezowaniu. Jak się jednak okazuje, szalony tryb życia odszedł do lamusa. Znajomy artysty wyznał, że Dawid postanowił przejść na protestantyzm i teraz niemal codziennie uczęszcza na mszę:

Dawid jest zachwycony nowym Kościołem. Chodzi ciągle na msze i namawia znajomych, żeby też przeszli na protestantyzm. Według niego protestanckie msze są dużo ciekawsze i weselsze od katolickich. Wszyscy tam śpiewają jak w chórach gospel i on czuje się wreszcie częścią jakiejś społeczności. Rzucił alkohol i je postne potrawy. Mówi, że teraz jest lepszym człowiekiem – powiedział znajomy muzyka.

Myślicie, że Dawid Kwiatkowski długo wytrzyma w takim postanowieniu?

Brat Dawida Kwiatkowskiego miał poważny wypadek! Jak się czuje popularny muzyk?

Dawid Kwiatkowski jest już milionerem?! W 2017 roku młody artysta nieźle się dorobił!

TVP nie pokaże odcinków „The Voice Kids” na żywo!


Jakiego jesteś wyznania?

×