Dawid Kubacki pokazał najnowsze zdjęcie córki. Nie wiadomo czy patrzeć na dumnego tatę, czy na piękny salon

Dawid Kubacki

Dawid Kubacki

Dawid Kubacki pokazał najnowsze zdjęcie swojej córeczki. Dziewczynka rośnie, jak na drożdżach. My zwróciliśmy także uwagę na salon. Jak mieszka skoczek?

Dawid Kubacki to jeden z najpopularniejszych polskich skoczków narciarskich. Sportowiec odnosi liczne sukcesy i cieszy się sympatią swoich fanów. Nic więc dziwnego, że interesują się oni nie tylko jego medalami, ale także jego codziennością. Przez życie idzie ze swoją żoną Martą Majcher, która zawsze kibicuje mu podczas zawodów.

W minionym roku skoczek odniósł wiele sukcesów. Miał wielkie szczęście, ponieważ oddał dwa najlepsze skoki, dzięki którym wygrał zawody w Bischofshofen. Tym samym Polak wygrał cały 68. Turniej Czterech Skoczni. Pod koniec grudnia skoczek pochwalił się, że został ojcem. Gdy przebywał na zawodach i szykował się do skoku, na świat przyszła jego córka.

Mamy newsa, ale głośno nie mówcie, bo Dawid teraz skacze. W Nowym Targu urodziła mu się córeczka, Zuzanna. Ale sza! Niech leci daleko – napisał wówczas Tygodnik Podhalański.

Tuż po zejściu ze skoczni dumny tata szybko podzielił się z fanami zdjęciem uroczej córeczki, które przesłała mu jego żona. Gratulacjom nie było końca.

Dawid Kubacki pokazał córeczkę i swój dom

Dawid Kubacki rzadko pokazuje na Instagramie zdjęcia swojej pociechy, dlatego dla fanów sportowca są one prawdziwym rarytasem. Od narodzin dziewczynki zrobił to jedynie kilka razy. Dzisiaj na jego profilu pojawił się kolejny kadr, na którym możemy zobaczyć, jak bardzo urosła dziewczynka. Maleńka Zuzanna pięknie się rozwija, a tata poza sezonem spędza z nią każdą wolną chwilę. Po treningu szybko biegnie do maleństwa, którym cały czas nie może się nacieszyć.

Trening zrobiony. Czy ktoś jeszcze ma ochotę na popołudniową drzemkę -napisał pod zdjęciem z córką.

Mała Zuzia bardzo się zmieniła, co widać na zdjęciu. Dumny tata nie może się na nią napatrzeć i czuwa przy drewnianym łóżeczku z baldachimem, w którym zasypia dziewczynka.

My zwróciliśmy również uwagę na wnętrze salonu Dawida. Postawił on w wystroju na połączenie nowoczesności i tradycji. Widzimy drewniane okna, takie same parapety oraz podłogę, która jest połączona z kafelkową mozaiką. Za Dawidem i jego córką stoi stół z nowoczesnymi krzesłami, przy którym zmieści się cała rodzina. W oknach, za którymi można dostrzec spory ogród, są białe tradycyjne firanki.

Widać, że Dawid mieszka razem z żoną i córką mieszka bardzo przytulnie.


Dawid Kubacki

Dawid Kubacki

Dawid Kubacki pokazał córkę

Dawid Kubacki pokazał córkę

Dawid Kubacki, Zuzanna i Berni

Dawid Kubacki, Zuzanna i Berni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×