Szukaj

Żona Dawida Kubackiego pokazała zdjęcie córki. Zuzanna z każdym dniem jest coraz bardziej rozkoszna

Dawid Kubacki i Marta Kubacka

Dawid Kubacki i Marta Kubacka

Dawid Kubacki niedawno został ojcem. Jego żona, Marta, na Instagramie pokazała kolejne niezwykle urocze zdjęcie córki.  

Dawid Kubacki jest w imponującej formie. Dowodem jest fakt, że na skoczniach osiąga bardzo dalekie odległości. Tak jak w konkursie drużynowym w Zakopanem. Pomimo niesprzyjających warunków w drugiej serii wylądował na 133,5 m.

To jednak nie zapewniło naszej reprezentacji wygranej. Skoczkowie w składzie: Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Andrzej Stękała ostatecznie zajęli drugie miejsce. Wyprzedzili ich Austriacy.

Jestem świadomy, że skoki były ok, ale nie były idealne, można było dalej skakać. Nie jest tak, że przegraliśmy pierwsze miejsce, ale wywalczyliśmy drugie. Warunki były bardzo zmienne i różnie mogło się to potoczyć, więc mamy się z czego cieszyć — komentował Kubacki po zakończeni konkursu.

Dawid Kubacki: córka. Marta pokazała kolejne zdjęcie Zuzi

Kubacki jest nie tylko spełnionym sportowcem, ale także dumnym ojcem. Pod koniec 2020 roku, gdy skoczek wygrał 68. Turniej Czterech Skoczni, jego ukochana Marta urodziła córkę Zuzannę. Chociaż sportowiec nie mógł być przy narodzinach dziecka, o tym, że został ojcem, poinformował na Instagramie. Podzielił się pierwszym zdjęcie córki. Później niemniej uroczą wpisem pochwaliła się jego żona.

Marta udostępniła post, który jest połączeniem dwóch fotografii. Na jednej widać Zuzię, która śpi w najlepsze, na drugim jej tatę, który trzyma w rękach trofeum:

Dwa najpiękniejsze wydarzenia tego roku. Piękny początek oraz koniec — napisała Marta Kubacka.

Zdjęcie zauroczyło internautów. To oni w komentarzach pozostawili mnóstwo ciepłych słów pod adresem rodziców oraz dziewczynki:

  • Gratulacje dla rodziców Zuzi.
  • Wspaniale, ogromne gratulacje. Wszystkiego Najlepszego dla Was :* Dużo zdrówka.
  • Dużo zdrowia dla Pani oraz córeczki! Najlepszego Nowego Roku!

Z pewnością nie mniejsze poruszenie wywołała fotografia, która pojawiła się w sieci w sobotnie popołudnie. To właśnie wtedy Marta udostępniła nowe ujęcie córki. Zuzanna śpi w wygodnej pościeli, czym mama postanowiła się pochwalić w sieci. Oznaczyła też swojego męża.

Zuzanna Kubacka

Zuzanna Kubacka

Warto wspomnieć, że małżonkowie nie ukrywają twarzy dziecka, na co decyduje się sporo znanych osób.


Zuzanna Kubacka

Zuzanna Kubacka

Pierwsze zdjęcie córki Dawida Kubackiego

Pierwsze zdjęcie córki Dawida Kubackiego

Dawid Kubacki został ojcem

Dawid Kubacki został ojcem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×