Szukaj

Gwiazda „Na Wspólnej” wzięła ślub! Nie zabrakło znanych gości, a panna młoda? Zjawiskowa

Dawid Czupryński się ożenił

Dawid Czupryński się ożenił

Gwiazda Na Wspólnej stanęła dzisiaj na ślubnym kobiercu. Nie zabrakło znanych gości. Urocze szczegóły uroczystości łapały za serce, ale i tak to panna młoda była w centrum uwagi.

Dawid Czupryński, to 31-letni aktor, znany głównie z serialu Na Wspólnej, w którym gra Bruno Krawczyka już od 2014 roku.  Urodzony w Kielcach przystojniak 14 sierpnia stanął na ślubnym kobiercu. Uroczystość była piękna, a państwo młodzi zjawiskowi. Nie zabrakło także sławnych gości.

Dawid Czupryński wziął ślub

Ceremonia odbyła się 14 sierpnia w kościele NMP Matki Miłosierdzia na warszawskiej Sadybie. Dawid Czupryński wziął ślub ze swoją wieloletnią partnerką, Patrycją, która z zawodu jest montażystką, absolwentką łódzkiej Filmówki oraz Liceum Plastycznego w Warszawie.

Poznali się ponad 5 lat temu podczas wakacji nad Bałtykiem, w Chałupach.

Ślub jest ukoronowaniem naszej miłości. To dojrzała i odpowiedzialna decyzja. Chcemy być ze sobą na dobre i na złe. Poza tym to wielkie przeżycie, bo nigdy jeszcze nie stawałem na ślubnym kobiercu. Jestem gotowy na wszystko – mogę się wzruszyć, popłakać, skakać z radości, a nawet stracić przytomność – przyznał szczęśliwy aktor.

Świadkiem na ślubie był aktor Marcel Sabat, który w zeszłym roku ożenił się z modelką Natalią Filipczuk, a świadkował mu wówczas właśnie Dawid.

Pan młody podczas swojego wielkiego dnia wystąpił w aksamitnej granatowej marynarce, białej koszuli z muchą oraz czarnych spodniach z lampasami. Panna młoda jednak kradła całe show – wyglądała zjawiskowo w długiej białej sukni bez rękawów, z upiętymi w kok włosami i bukietem białych i różowych kwiatów.

Ślubu udzielił ksiądz Andrzej Luter. Wśród gości, oprócz rodziny, nie zabrakło znanych osób. Pojawili się między innymi, Agnieszka Wielgosz, Agnieszka Mrozińska, Alex Caprice. Po wyjściu z kościoła na parę młodą posypał się deszcz konfetti w kształcie serduszek – przeuroczy szczegół, który uświetnił wielki dzień zakochanych.

Zajrzyjcie do naszej galerii, żeby na własne oczy zobaczyć romantyczne kadry i szczeście Dawida i Patrycji.


Dawid Czupryński - ślub

Dawid Czupryński - ślub

Dawid Czupryński - ślub

Dawid Czupryński - ślub

Dawid Czupryński - ślub

Dawid Czupryński - ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×