Szukaj

Mąż Radwańskiej nie ukrywa, że ogląda się za innymi. Swoim tłumaczeniem raczej nie przekona Agnieszki. „Mam nadzieję, że żona nie przeczyta”

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt

Dawid Celt, mąż Agnieszki Radwańskiej, wyjawił, że zdarza mu się oglądać za innymi kobietami. Jak to tłumaczy?

Dawid Celt i Agnieszka Radwańska pobrali się 22 lipca 2017 roku w Krakowie, w rodzinnym mieście gwiazdy. Uroczysta msza święta odbyła się w bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa. Od zeszłego roku zakochani mogą się sprawdzać nie tylko w roli małżonków, ale także rodziców. Powitali na świecie synka, dla którego wybrali imię Jakub.

Radwańska, zanim została mamą, przeszła na sportową emeryturę. Chociaż na korcie świetnie sobie radziła, postanowiła zrezygnować. W sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN przekonywała, że nie tęskni za dawnym życiem. Podkreślała, że wreszcie może się w pełni skupić na rodzinie:

Chciałam, żeby wszystko się zmieniło i absolutnie nie tęsknię za swoim starym życiem. Pierwszy raz jestem w domu kilka miesięcy i dobrze mi z tym. Dobrze mi na własnej kanapie, w swoje kuchni. W roku spędzałam w Polsce zazwyczaj dwa, trzy miesiące po 12 dni. Przy małym dziecku wszystko się zmienia. Teraz jest życie rodzinne.

W tym samym wywiadzie Agnieszka wyznała, że chciałaby mieć szybko jeszcze jedno dziecko.

Dawid Celt, mąż Agnieszki Radwańskiej, ogląda się za innymi kobietami

Tenisistka w wychowywaniu synka może liczyć na pomoc męża. Dawid Celt zajmuje się nim w wolnych chwilach. Ojciec Jakuba interesuje się sportem, a szczególnie żużlem. Wyścigi ogląda na żywo lub śledzi je na ekranie telewizora. Były tenisista został zaproszony do wzięcia udziału w zabawie żużlowego serwisu Po Bandzie. Odpowiadał na nietypowe pytanie.

Mąż Radwańskiej zdradził m.in., że muzyka towarzyszy mu podczas treningów i jazdy samochodem. Na jego playliście znajduje się utwór Najnowszy klip Dawida Podsiadło. Ujawnił też, że nie przypomina sobie, by kiedyś użył niecenzuralnych słów przed kamerą. W miejscach publicznych niestety mu się to zdarza:

Nie przypominam sobie takiej sytuacji, abym przed kamerą użył niecenzuralnych słów. W miejscach publicznych niestety mi się to zdarza. Zazwyczaj staram się uważać na to, co mówię, jakich słów używam. Nie zawsze jest to jednak możliwe (śmiech).

W tej samej rozmowie Dawid Celt powiedział, że czasami obejrzy się za jakąś atrakcyjną kobietą. Zażartował, że ma nadzieję, iż jego żona nie przeczyta tego wywiadu:

Jak wiesz, mam żonę, a więc muszę się nieco pilnować (śmiech). Jestem jednak tylko facetem, czasami instynktownie, mimowolnie wzrok potrafi się zgubić, gdy mijam ładną kobietę. Mam nadzieję, że żona nie będzie czytać tego wywiadu (śmiech).

Myślicie, że sportowiec swoim tłumaczeniem przekona Agnieszkę Radwańską?


radwańska

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt świętują drugą rocznicę ślubu

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt - pierwsza rocznica ślubu

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt - pierwsza rocznica ślubu

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt całują się po ślubie

Agnieszka Radwańska i Dawid Celt całują się po ślubie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×