Gwiazda Polsatu z czwórką dzieci mieszka w ekstremalnych warunkach. Po domu chodzą w kurtkach!

Jak mieszka Davina Reeves?

Davina Reeves w Stanach Zjednoczonych poznała swojego męża Polaka. Kilka lat temu para przeprowadziła się z Nowego Jorku do Wałbrzycha. W jakich warunkach mieszkają obecnie razem ze swoimi dziećmi?

Kilkanaście lat temu Davina Reeves mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie na brak zawodowych propozycji narzekać nie mogła. W swojej ojczyźnie zdobyła tytuł Miss Nowego Jorku, a przed nią rysowała się wielka kariera na amerykańskich wybiegach dla modelek. Zamiast niej wybrała jednak przeprowadzkę do Europy, a wszystko przez miłość do przystojnego Polaka.

Modelka, mieszkając jeszcze w Stanach Zjednoczonych, zatrudniła kucharza. Był nim Ireneusz Ciara, który od 20 lat mieszkał w USA. Szybko między nimi wybuchło silne uczucie. Było one intensywne do tego stopnia, że w 2012 roku zakochani postanowili przylecieć do Polski i osiedlić się tu na stałe. Wybrali Wałbrzych, w którym powiedzieli sobie sakramentalne „tak”.

Małżonkowie doczekali się czwórki dzieci. Macierzyństwo zachęciło Davinę do założyła kanału na YouTube’ie, który sukcesywnie zdobywa nowych widzów. W swoich nagraniach prezenterka Polsatu zdradza kulisy swojego życia rodzinnego. Okazuje się, że nie jest ono aż tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać.

Reeves niedawno opublikowała nagranie, w którym opowiedziała o ciężkich warunkach w jakich przyszło jej żyć w ojczyźnie swojego męża. Okazuje się, że rodzina gwiazdy mieszka w 500-metrowym domu, który wciąż wymaga renowacji, a co za tym idzie – ogromnych nakładów finansowych. Część pomieszczeń jest niedogrzana, przez co członkowie rodziny po domu muszą chodzić w zimowych kurtkach:

Świadomie zdecydowaliśmy, że mimo że jest tu dużo pracy do zrobienia, chcemy tutaj być. Zamiast Nowego Jorku, w którym mieliśmy piękne mieszkanie, które było ogrzewane w zimie tak, że się pociłam – zdradziła.

Dlaczego Davina zdecydowała się więc na przeprowadzkę na Dolny Śląsk, skoro z całą rodziną mogła wciąż mieszkać w USA?

Dlaczego zdecydowaliśmy się tu mieszkać? W takim ekstremalnym miejscu? Ponieważ miałam dość wszechobecnego komfortu. Miałam dość wiecznej beztroski. Utknęłam. Ciężko było mi dorosnąć i stać się prawdziwą kobietą, kiedy życie mnie rozpieszczało i wszystko miałam zapewnione – podkreślała w jednym z wpisów.

Prezenterka Polsatu jednocześnie zaznaczała, że warunki w jakich żyje, nie wpływają negatywnie na jej dzieci.

View this post on Instagram

So the #1 theme on our youtube channel in the #comments section is “why do you wear coats inside?!” For me its become normal, to walk around feeling that prickly cold sensation wherever a layer ends and another begins. The ankles, the neck, my hands. We have a huge house, 500sq m…(don’t ask how many sq feet, my brain doesn’t work in translations) and we have about 18 windows that need changing or renovating…we still have the original old German front door thats a hundred years old and unfortunately we feel it on our ankles. Holes everywhere. And the cold seeps in. So why did we choose to live here? In such an extreme place? Well, because i was so sick of being comfortable. Of being complacent in life. Of being stuck. It was hard for me to grow, become a woman when life’s comforts in the states allowed me to take most things for granted. And i think the only difference between the angry teenage girl i once was and the woman i am now is the ability to #appreciate life. Because now i know what it means to be #uncomfortable. Off to clean the kitchen:-). Link to the film in the description… #zahartowana #zima #winter #poland #mountains #growingup

A post shared by Davina Reeves Ciara (@therapeuticmama) on

Celebryci na Miss Supranational 2017: Ewa Minge, Gosia Andrzejewicz, Jan Dratwicki

Już dzisiaj finał Mister Supranational 2016! Oto najprzystojniejsi kandydaci! Gdzie i o której można będzie obejrzeć transmisję?

Oto Miss Supranational 2016! Wiemy, kto został najpiękniejszą kobietą świata! Wynik przerósł najśmielsze oczekiwania


Davina Reeves chodzi w domu w kurtce

Davina Reeves chodzi w domu w kurtce

Davina Reeves z rodziną

Davina Reeves z rodziną

Davina Reeves z dzieckiem

Davina Reeves z dzieckiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×