Przyjaciel Edyty Górniak randkuje z byłą Hugh Granta! Pokazali zdjęcia z wakacji

Edyta Górniak Instagram

Edyta Górniak Instagram

David Foster i Elizabeth Hurley są parą?

David Foster jest znanym producentem muzycznym, jednak w Polsce zyskał spory rozgłos dzięki znajomości z Edytą Górniak. Foster przyleciał do Polski i spędził tu trochę czasu kilka miesięcy temu zupełnie oczarowany Edytą. W mediach pojawiły się fotografie z kolacji i wspólnych spacerów, a nawet spekulacje czy znajomość Edyty ze znanym producentem to tylko przyjaźń, czy może… Jednak nie. Edyta jest szczęśliwa w ramionach nowego partnera, a David w ramionach byłej Hugh Granta, Elizabeth Hurley!

Elizabeth jest 52-letnią brytyjską modelką i drugoplanową aktorką, znaną ze związku z uroczym Hugh i sukienki Versace jaką założyła na premierę filmu Cztery wesela i pogrzeb w 1994 roku. David ma opinię kobieciarza, a jego była żona – matka supermodelek Gigi i Belli Hadid – otwarcie przyznała, ze mąż zostawił ją kiedy była chora na boreliozę i najbardziej potrzebowała jego wsparcia.

Jednak ta dwójka przypadła sobie do gustu i jak się okazuje sprawa jest już na tyle poważna, że wybrali się razem na wakacje na Sardynii ze znajomymi i córką Davida – Sarą. Co ciekawe para na tyle czuje się pewnie w tej relacji, że dzielą się z fanami zdjęciami z wspólnej wyprawy na Instagramie!

David wrzucił zdjęcie unoszącego się na morzu jachtu z podpisem

Płyniemy do domu na jeszcze jeden dzień! #sardynia

a z kolei Elizabeth na swojego Instagrama wrzuciła zdjęcie z jachtu, jak siedzi w płetwach pływackich i wprawne oko może zauważyć pieszczotliwy komentarz Davida

syrenka

Myślicie, że to coś poważnego?

Edyta Górniak spotka się z Kardashiankami?! Za wszystkim stoi jej bliski przyjaciel

Elizabeth - nowa ukochana Davida Fostera

Elizabeth – nowa ukochana Davida Fostera

Urodziny Davida Fostera

Urodziny Davida Fostera


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×