Szukaj

To tak David Beckham zdradzał Victorię? Upokarzające informacje obiegły media

David Beckham, Victoria Beckham

David Beckham, Victoria Beckham

David Beckham wmieszany w nieprzyjemny skandal. Czy Victoria Beckham i tym razem stanie twardo po stronie męża? Co ujawniają tabloidy?

David i Victoria Beckhamowie uchodzą za jedną z najsłynniejszych par na świecie. Choć przez lata media niejednokrotnie wróżyły im rozstanie, to oni jednak wciąż trwają u swego boku. 4 lipca 2020 roku obchodzili 21. rocznicę ślubu.

Zaczęli się spotykać w 1997 roku, gdy David grał w Manchesterze United, a Victoria robiła karierę w zespole Spice Girls. Oboje cieszyli się już dużą popularnością, więc ich związek od początku przykuwał uwagę mediów. Piłkarz szybko oświadczył się ukochanej. O rękę poprosił ją w restauracji w angielskim Cheshunt w styczniu 1998 roku, a 4 lipca 1999 r. zakochani wzięli ślub.

Dzisiaj wychowują razem czworo dzieci, a ich relacja przerwała niejedną burzę, często wywołaną doniesieniami prasy brukowej. Czy i tym razem uda im się zażegnać kryzys? Prasa pisze o grubszej aferze z udziałem Becksa.

David Beckham zdradzał Victorię Beckham?

Beckhamem zachwiały szokujące oskarżenia, wskazujące na jego rzekomy zwyczaj oszukiwania żony w pokojach hotelowych, który został niedawno ujawniony brytyjskim mediom.

Złośliwy brytyjski biuletyn plotkarski Popb * tch – który gromadzi brytyjskich dziennikarzy, publicystów, polityków i celebrytów – ujawnia, że The Londoner Casino Resort ma zostać otwarty w Makau w lutym, a David ma zostać ambasadorem całego piętra. Wszystko jest związane z jego bogatym życiem towarzyskim za plecami żony.

Jesteśmy zainteresowani tym, co pociąga za sobą doświadczenie Beckhama.

Następnie artykuł szczegółowo opisuje skandaliczne zachowania osób decydujących się na niewierność, a które mogą mieć schadzki w apartamentach. Woman’s Day informuje, że dziennikarze serwisów plotkarskich wymieniali się informacjami, które dotarły do samej Victorii.

Ten biuletyn jest wysyłany do każdego, kto jest kimś w branży rozrywkowej w Wielkiej Brytanii, a nawet do kilku osób z USA i Australii. Wiadomość dotarła także do jego żony Victorii w ciągu około dwóch minut od wysłania e-maila do skrzynek odbiorczych. Była, co zrozumiałe, upokorzona.

Victoria już przeżyła kilka skandali związanych z rzekomymi oszustwami w swoim 21-letnim małżeństwie, a w szczególności kiedy Becks został oskarżony o romans ze swoją osobistą asystentką Rebeccą Loos w 2004 roku.

W 2018 roku media społecznościowe eksplodowały plotkami, że David sypiał z nauczycielką swojej dziewięcioletniej córki Harper. W tamtym czasie doniesienia medialne sugerowały, że Beckhamowie – którzy są również rodzicami Brooklyna (21 lat), Romeo (18 lat) i 15-letniego Cruza, że byli na krawędzi rozwodu, mimo że Victoria wydała zdecydowane oświadczenie w Harper’s Bazaar, że u nich w domu wszystko jest w porządku.

Ale, jak twierdzi informator tabloidu, najnowsze doniesienie, naprawdę nią wstrząsnęło.

Było tak szczegółowe. Chociaż nie wyszli i nie powiedzieli dosłownie: „W ​​ten sposób David Beckham oszukuje Victorię w pokojach hotelowych ”, wywnioskować można to było to bardzo wyraźnie. Było to śmiałe oświadczenie wygłoszone przez Popb * tch, jeśli nie mają nic na poparcie insynuacji.

Para nie złożyła jeszcze oświadczenia w sprawie tych oskarżeń.

Mają trzy zespoły PR, które im doradzają i myślę, że ich zaleceniem nie byłoby uhonorowanie takich plotek odpowiedzią – mówi informator – Ale trzeba przyznać, że to upokarzające dla Victorii, która przeżywała skandal za skandalem i nigdy nie powstrzymywała męża od wszystkich jego globalnych podróży w celach biznesowych. Wydaje mi się, że domyśliła się, że biorąc pod uwagę sławę Davida i wszystkie media społecznościowe i kamery skupione na nim, że nie byłby w stanie znaleźć sposobu na oszukiwanie jej bez przyłapania. PR Beckhamów może mieć nadzieję, że ta historia zostanie pogrzebana w całej masie doniesień związanych z COVID.

Cóż, Beckham jako ambasador hoteli, gdzie można dyskretnie zdradzać współmałżonka? Już sam pomysł brzmi absurdalnie, nie mówiąc o całkowitym braku logiki pomysłu na wplątanie Davida w kolejną aferę.


Victoria i David Beckhamowie na randce

Victoria i David Beckhamowie na randce

David i Victoria Beckham na wakacjach

David i Victoria Beckham na wakacjach

David Beckham i Victoria Beckham

David Beckham i Victoria Beckham

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×