Szukaj

Beckhamowie świętują Dzień Pamięci. Internauci patrzą na straszne buty Davida. „Zapomniałeś przebrać?”

Beckhamowie świętują Dzień Pamięci

Beckhamowie świętują Dzień Pamięci

David i Victoria Beckhamowie dołączyli do Brytyjczyków, którzy już dzisiaj uczcili Dzień Pamięci. Opublikowali zdjęcie z przypiętym do piersi symbolem święta. Jednak to buty byłego piłkarza poruszyły internautów. Dlaczego?

David i Victoria Beckhamowie są jedna z najpopularniejszych par na Wyspach Brytyjskich, ale nie tylko, bo ze względu na swoje kariery zawodowe, są rozpoznawani na całym świecie.

Spotykają się od 1997 roku. Pobrali się i razem wychowują czworo dzieci. Po zakończeniu kariery wokalistki Spice Girls Victoria z sukcesami zajmuje się modą, a David, odkąd przestał grać w piłkę, z powodzeniem rozkręca różne biznesy.

Obecnie przebywają w swojej posiadłości w Anglii i to stamtąd publikują najnowsze posty. Dzisiaj uczcili Dzień Pamięci. Uwaga internautów skupia się na butach mężczyzny.

David Beckham w dziwnych butach świętuje Dzień Pamięci

Dzień Pamięci, to święto obchodzone w krajach Wspólnoty Narodów oraz we Francji. Ma ono na celu uczcić poległych w wojnach żołnierzy. Obchodzone jest 11 listopada i upamiętnia podpisanie rozejmu kończącego I wojnę światową. W ten dzień o godzinie 11 cześć poległym oddawana jest w formie dwóch minut ciszy. W tym roku obchody zaczęły się w niedzielę 8 listopada. Tym razem u boku rodziny królewskiej zabrakło Harry’ego i Meghan.

Dzień ten nazywany jest także Dniem Maku, z uwagi na zwyczaj noszenia w tym dniu sztucznych maków przypiętych do ubrania na znak pamięci. Przypinki te są sprzedawane przez Brytyjską Legię Królewską, a dochód przeznaczony jest na rzecz weteranów.

David i Victoria także postanowili dać znać na Instagramie, że pamiętają. Pokazali zdjęcie ze swojego wielskiego domu. Pozują z makami na piersi. Ona ubrana w ciepły golf i bardzo modne dżinsy, a Becks w białej koszuli, marynarce, brązowych spodniach i…, no właśnie, w dosyć nietypowych butach.

Nosimy dzisiaj nasze maki z dumą – napisali.

Internauci docenili gest pary, ale nie mogą oderwać się od butów Davida. Już od jakiegoś czasu wiadomo, że Victoria załamuje ręce, bo stylizacje, znanego raczej ze świetnego wyczucia mody męża, kiedy przebywa w wielskim domu, czasem wołają o pomstę do nieba. Tym razem zadziwił obuwiem. Obserwujący nie mogą się nadziwić:

  • Pięknie, ale skąd takie buty?
  • W pędzie zapomniałeś przebrać butów?
  • Ale buty miały być inne, tak?
  • Skąd takie obuwie?

W zasadzie to nie wiadomo, czy to celowy zabieg, czy też rzeczywiście David zapomniał przebrać butów. Jedno jest pewne, wzbudzają sporo emocji. Sami przyznajcie – raczej dziwny wybór.

W naszej galerii inne stylizacje Becksa, które zabolały Victorię.


David Beckham i Victoria Beckham

David Beckham i Victoria Beckham

Buty Davida Beckhama

Buty Davida Beckhama

David Beckham z Harper

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×