Szukaj

David Beckham pokazał się po przeszczepie włosów! Różnica jest gigantyczna!

David Beckham przeszczep włosów efekty

David Beckham po przeszczepie włosów

Wygląda na to, że David Beckham postanowił przyciemnić włosy – zaledwie kilka tygodni po tym, jak w mediach pojawiły się pierwsze plotki na temat rzekomego przeszczepu, który miał sobie zafundować. I choć nikt oficjalnie nie potwierdził ani nie zaprzeczył, gdy informacja po raz pierwszy ujrzała światło dzienne, trzeba by być zupełnie ślepym, by nie zauważyć różnicy.

David, który podczas wakacji w Miami miał nie tylko krótsze, ale również dużo cieńsze włosy niż obecnie, na konferencji prasowej dla marki ubezpieczeniowej AIA, której jest ambasadorem, pojawił się z dużo ciemniejszą fryzurą. Mało tego, włosy nie tylko były ciemniejsze, ale również wyraźnie dużo bardziej gęste. To wcale nie uciszy plotek, które pojawiły się po jego rajskich rodzinnych wakacjach.

Różnicę w jego wyglądzie widać również na zdjęciach z Chin, którymi ostatnimi czasy zasypuje swojego InstagramaInstaStory i inne social media – wybrał się na wycieczkę przy okazji załatwiania interesów i zahaczył nawet o Wielki Mur. Porównując jego zdjęcia z tej wyprawy i zerkając na zdjęcia z Miami, gdzie odpoczywał z czwórką swoich dzieci i ukochaną Victorią Beckham, możemy zauważyć różnicę gołym okiem.

Nie od dziś wiadomo, że ciemne włosy optycznie sprawiają wrażenie gęstszych i mocniejszych. Myślicie, że specjalnie przyciemnił włosy, by kolor zamaskował przeszczep?

Pijany w sztok syn Beckhamów zaliczył pierwszy duży skandal! Ledwo trzymał się na nogach wracając z imprezy

Okładka „Vogue’a” z Victorią Beckham i jej dziećmi to arcydzieło! Wystrojeni w DIORA wyglądają obłędnie!

Obłędnie długie włosy Harper Beckham to już przeszłość! David zafundował 7-letniej córce metamorfozę

David Beckham zgarnia fortunę za jeden post na Instagramie. Polskie gwiazdy mogą mu jedynie pozazdrościć


Czy podoba Ci się nowa fryzura Davida Beckhama?

×