Szukaj

David Beckham podpadł żonie. Victoria nie może na to patrzeć

David Beckham

David Beckham

David Beckham i jego żona Victoria, stanowią jedno z najbardziej przykładnych małżeństw w show-biznesie. Jest jednak kwestia, w której kompletnie się nie zgadzają. Czym piłkarz podpadł swojej żonie?

David Beckham i Victoria Adams zaczęli spotykać się ze sobą w 1997 roku. Piłkarz grał wtedy w Manchesterze United, a jego przyszła żona podbijała show-biznes i robiła karierę w zespole Spice Girls. Tych dwoje jako para szybko stało się ulubieńcami kolorowej prasy. Obydwoje byli sławni i bogaci, co przyciągało tabloidy, jak magnes. Po roku związku David poprosił Victorię o rękę. Zakochani pobrali się w 1999 roku w Irlandii. Kilka miesięcy przed ślubem na świecie pojawił się ich najstarszy syn Brooklyn.

Sławna para od ponad dwóch dekad tworzy niezwykle zgrane małżeństwo i razem wychowuje czworo dzieci. Ich drugi syn Romeo przyszedł na świat w 2002 roku, kolejny, Cruz jest od niego trzy lata młodszy, a jedyna córka Harper już za kilka dni skończy 9 lat.

David już kilka lat temu zakończył karierę zawodnika, ale nadal jest związany z piłką nożną. W zeszłym roku został współwłaścicielem klubu z Manchester, jest też prezydentem Miami Inter CF. Victoria Beckham po zakończeniu muzycznej kariery swoją przyszłość związała z modą.

David Beckham podpadł żonie

Victoria po rozpadzie zespołu Spice Girls zaczęła próbować swoich sił w świecie mody. Początki tej drogi nie były łatwe, ale wysiłek włożony w budowanie własnej marki bardzo się opłacił. Dzisiaj była wokalistka jest jedną z najlepszych projektantek na świecie. W kreacjach jej projektu największe gwiazdy pojawiają się na czerwonym dywanie, a kolejce sygnowane jej nazwiskiem trafiają na najlepsze wybiegi świata. Przez lata udało jej się stworzyć prawdziwe imperium.

Chociaż David i Victoria uchodzą za niezwykle udane małżeństwo, to jest jedna rzecz, w której ciężko im się porozumieć. Zakochani nie zgadzają się ze sobą w sprawie mody. Pod jednym z ostatnich zdjęć, na Instagramie Davida pojawił się opis wyjaśniający, że na przekór swojej żonie nosi ubrania, które nie bardzo trafiają w jej gust.

Wspaniały dzień. @victoriabeckham nie jest wielką fanką mojego swetra, ale ja osobiście uważam, że dobrze wyglądam – napisał pod zdjęciem.

Emerytowany piłkarz postawił na stylizację w stylu country, jednak jak możemy wywnioskować, Victoria nie jest zwolenniczką jego stylu.

A Wam jak podoba się David w takim wydaniu ?


David Beckham

David Beckham

David Beckham z Harper
Beckhamowie z dziećmi, Instagram

Beckhamowie z dziećmi, Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×