David i Victoria spędzają urlop w Miami. Beckhamowie zabrali ze sobą dzieci i teściów. To prawdziwy rodzinny zjazd

Rodzina Beckhamów w Miami

Rodzina Beckhamów w Miami

Rodzina Beckhamów spędza urlop w Miami. Teraz dołączyli do nich rodzice Victorii. David całkowicie się wyluzował w trakcie amerykańskich wakacji.

David Beckham był swego czasu najlepszym piłkarzem świata. Karierę seniorską rozpoczął w klubie Manchester United, gdzie grał przez dekadę. W kolejnych latach występował też w hiszpańskim Realu Madryt. Bycie czynnym zawodnikiem zakończył już w barwach Los Angeles Galaxy i paryskiego PSG. David święcił też triumfy w reprezentacji narodowej Anglii, której był kapitanem.

W 1996 roku legenda futbolu poznała Victorię Adams. Para pobrała się już w 1999 roku. Pani Beckham jest najbardziej rozpoznawalna ze względu na działalność w show-biznesie. Przez długi czas występowała w zespole Spice Girls. Nagrała też jeden solowy album zatytułowany: Victoria Beckham. Krążek zawojował listy przebojów w Wielkiej Brytanii, USA i Japonii.

Związek Beckhamów był bardzo burzliwy. Media często próbowały ich skłócić. Tak było np. w 2004 roku, kiedy zaczęły publikować plotki o rzekomym romansie Davida. W kolejnych latach wcale nie było lepiej. Tabloidy prześcigały się wówczas w wymyślaniu historii o rzekomych konfliktach małżonków. Victoria wielokrotnie prostowała bzdury publikowane przez prasę. Brukowce były bardzo zawiedzione, kiedy David i Victoria świętowali 22. rocznicę ślubu i pokazali serię niepublikowanych wcześniej zdjęć z ceremonii.

Para celebrytów doczekała się czworga dzieci: trzech synów – Brooklyna Josepha (ur. 1999), Romeo Jamesa (ur. 2002) i Cruza Davida (ur. 2005) oraz córki Harper Seven (ur. 2011). Niedawno David i chłopcy odtworzyli legendarne zdjęcie sprzed lat. Jego pociechy zupełnie nie przypominają dzieciaczków – teraz to prawdziwi przystojniacy.

David Beckham i Victoria Beckham na urlopie w Miami

Pod koniec grudnia, aby dobrze przywitać nowy rok, David, Victoria i ich dzieci udali się na wczasy do Miami na Florydzie. Tam hucznie obchodzili sylwestra. Co relacjonowali w social mediach.

Już w nowym roku do rodzinnego urlopu dołączyli rodzice Victorii. Zadowolona z tego kobieta pochwaliła się na Instastory ich obecnością. Dodała tam fotkę, na której jej dziadkowie pozowali z Brooklyn’em. Mniej więcej w tym samym czasie udostępniła też na Instagramie zdjęcie z Davidem. Para wtulała się w siebie na pokładzie jachtu. W tle widać wysokie apartamentowce amerykańskiego miasta.

Jak widać, przyjazd teściów nie przeszkadza Davidowi. Udostępnił na Instagramie zdjęcie, na którym popija pina coladę.

To nie pierwsza wizyta Beckhamów na Florydzie. Rodzina ma dom w Miami, który kupiła za około 19 milionów funtów! Życzymy im wszystkiego dobrego w 2022 roku.


David Beckham w Miami

David Beckham w Miami

Victoria i David Beckhamowie

Victoria i David Beckhamowie

Matka Victorii Beckham i Brooklyn Beckham

Matka Victorii Beckham i Brooklyn Beckham

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×