Szukaj

Harper Beckham odziedziczyła pasję po ojcu. Szpilki wymieniła na korki i stanęła na bramce

David Beckham i Harper

David Beckham i Harper

David Beckham ma trzech synów, jednak to w najmłodszej córce piłkarza obudziły się sportowe geny. Na profilu byłego zawodnika właśnie pojawiło się nagranie, na którym dziewczynka kopie piłkę, jak prawdziwy zawodowiec. 

David Beckham to jeden z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych piłkarzy w historii futbolu. W kadrze reprezentacji Anglii rozegrał aż 115 spotkań. Był zawodnikiem w najlepszych klubach świata. Przez 10 grał na pozycji prawego pomocnika w Manchester United. W 2003 roku podpisał kontrakt z Realem Madryt i tam spędził aż cztery sezony. W 2007 roku postanowił zmienić klub i razem z rodziną przeniósł się do Stanów Zjednoczonych. Ostatnie lata sportowej kariery spędził w Los Angeles Galaxy. Siedem lat temu rozegrał swój ostatni mecz w barwach klubu.

Beckham nadal jest związany z piłką nożną. W zeszłym roku został współwłaścicielem klubu z Manchester, jest też prezydentem Miami Inter CF. Nie mniej emocji niż jego wielka sportowa kariera wzbudza też jego życie prywatne. W 1999 roku poślubił wokalistkę zespołu Spice Girls – Victorię. Od ponad dwóch dekad tworzą oni bardzo zgodne małżeństwo. Para doczekała się aż czwórki dzieci. Ich najstarszy syn Brooklyn pojawił się na świecie, na kilka miesięcy przed ślubem, Romeo w tym roku skończy 18 lat, a najmłodszy z trójki chłopców Cruz ma już 15 lat. Jedyna córka pary Harper w tym roku będzie obchodziła swoje 9. urodziny.

David Beckham pęka z dumy: córka odziedziczyła po nim talent

David Beckham na swoim profilu publikuje mnóstwo zdjęć z dziećmi i z żoną. Piłkarz zdecydowanie miał komu przekazać swój talent, oraz umiejętności i sportową wiedzę. Chociaż ma trzech synów, to również jego najmłodsza córka chce iść w ślady swojego sławnego taty. W social mediach byłego zawodnika właśnie pojawiło się nagranie, na którym dziewczynka kopie piłkę, jak prawdziwy zawodowiec.

View this post on Instagram

Bend it like Harper ( BECKHAM ) ⚽️

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Na całą sytuację w zabawny sposób zareagowała również jej mama, która nie omieszkała skomentować sytuacji.

Patrzcie co się dzieje, gdy mama idzie do pracy !!! – napisała w komentarzu Victoria Beckham.

Chociaż wokalistka Spice Girls w końcu doczekała się upragnionej córeczki, to chyba nie może liczyć na to, że dziewczynka pójdzie w jej ślady.


Harper Beckham

Harper Beckham

David Beckham z Harper
Harper Beckham i Cruz Beckham z rodzicami i chrzestnymi

Harper Beckham i Cruz Beckham z rodzicami i chrzestnymi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×