Gwiazda “Kogel Mogel” znaleziona martwa w pokoju hotelowym. Fani byli wstrząśnięci tajemniczą śmiercią - galeria
zdjecie 5
Dariusz Siatkowski nie żyje. Paweł Zawada z dwóch części Kogel Mogel zmarł w 2008 roku. Co się stało z aktorem, który wcielał się w rolę męża Kasi Solskiej? Przypominamy historię jego tajemniczej śmierci.Każdy kto oglądał obie części kultowej komedii Kogel Mogel doskonale pamięta Pawła Zawadę – przedsiębiorczego męża Kasi Solskiej. Dariusz Siatkowski, który wcielił się w rolę ukochanego bohaterki odgrywanej przez Grażynę Błęcką-Kolską, zmarł 11 października 2008 roku. Śmierć mężczyzny była ogromnym szokiem nie tylko dla świata mediów, ale również jego najbliższych. Ciało Siatkowskiego znaleziono w pokoju hotelowym. Nagły zgon Dariusza, który nie zmagał się z żadną chorobą i sprawiał wrażenie pełnego życia, wywołał falę spekulacji. Pojawiły się teorie, że do śmierci filmowego Pawła Zawady przyczyniło się uzależnienie od substancji odurzających, takich jak alkohol i narkotyki. Częściej jednak jako przyczynę śmierci wskazywano przedawkowanie leków na zapalenie górnych dróg oddechowych, na które Dariusz skarżył się kolegom z branży tuż przed swoim odejściem.
Odszedł niespodziewanie w wieku 48 lat, w wieku najlepszym i dla aktora, i dla mężczyzny. Ciągle mamy w pamięci jego wyraziste role. Docenialiśmy je pospołu z publicznością i krytykami. Aktorzy o warunkach, jakimi był obdarzony, nie rodzą się na kamieniu. Zostawił po sobie w teatrze puste miejsce. I choć czas płynie dalej, a życie nie znosi pustki, niełatwo będzie Go zastąpić – takimi słowami pożegnali aktora Dyrekcja i Zespół Teatru im. Jaracza w Łodzi.
Śmierć Siatkowskiego wstrząsnęła setkami fanów Kogla Mogla i produkcji, w których najczęściej grał drugoplanowe role. Po raz ostatni przystojnego aktora mogliśmy oglądać w 2008 roku w filmie Teraz i zawsze, jednocześnie do ostatniej chwili występował w serialu Fala zbrodni. Ciało aktora spoczęło na cmentarzu przy ul. Gnieźnieńskiej w Koszalinie — jego rodzinnym mieście. Nikt nie przypuszczał, że laureat Złotej Maski odejdzie tak wcześnie, miał zaledwie 48 lat… https://jastrzabpost.pl/newsy/kogel-mogel-3-plakat-kiedy-w-kinach-data_697938.html https://jastrzabpost.pl/newsy/kogel-mogel-3-zwiastun-oficjalny-trailer-filmu-kiedy-premiera_701568.html https://jastrzabpost.pl/newsy/anna-mucha-w-ciazy-urodziny-m-jak-milosc_695906.html

Zobacz także: Gwiazda “Kogel Mogel” znaleziona martwa w pokoju hotelowym. Fani byli wstrząśnięci tajemniczą śmiercią
×