Szukaj

Dariusz Krupa pieje z radości! Prokuratura umorzyła jego sprawę!

Dariusz Krupa

Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie Dariusza Krupy

Wygląda na to, że pierwszy raz od kilku miesięcy Dariusz Krupa będzie miał powód do radości. Artysta, który odsiaduje właśnie wyrok za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem nielegalnych substancji właśnie otrzymał informację o umorzeniu śledztwa. Chodziło o SMS-y z pogróżkami, które miała otrzymywać jego była partnerka, Izabela Adamczyk.

Adamczyk, która właśnie rozwodzi się ze skazanym za zabójstwo mężem, złożyła doniesienie w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Praga Północ. Dotyczyło ono telefonów i tajemniczych SMS-ów z numeru, którego nie znała. Dochodziło do gróźb karalnych, a Izabela bała się o życie swoje i swojej córki, Lei. Okazuje się jednak, że choć Krupie wiele można zarzucić, nie stał akurat za tym występkiem.

Jak informuje Twoje Imperium, śledztwo zostało umorzone, a mężczyzna może spokojnie odsiadywać resztę wyroku. Od 10 kwietnia przebywa w więzieniu, do którego trafił po długim procesie. Na pasach śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę, będąc pod wpływem narkotyków. Z zasądzonej kary odsiedział już 28 miesięcy. Zostały mu kolejne 42.

Jak myślicie, ktoś groził Izabeli w jego imieniu? Śledczym nie udało się odnaleźć właściciela telefonu…

HIT! Allan Krupa wyznał Edycie Górniak miłość na scenie, a ona wywęszyła podstęp! Publiczność była rozbawiona jej ripostą [WIDEO]

WOJNA! Joanna Krupa ostro rozlicza się z byłą agentką. Zarzuca jej szantaż! [WIDEO]

Nawet Allan Krupa nie oszczędził Donatana! Syn Edyty Górniak genialnie podsumował zachowanie napalonego producenta!


Miałeś/aś kiedyś nieprzyjemności z Policją?

×