Szukaj

Dariusz Krupa wraca na czołówki kolorowej prasy. Nowe doniesienia raczej nie ucieszą Edyty Górniak

Dariusz Krupa, Edyta Górniak

Dariusz Krupa, Edyta Górniak

6 lat temu były mąż Edyty Górniak spowodował wypadek, w wyniku którego doszło do potracenia starszej kobiety, która zmarła na skutek obrażeń. Dariusz Krupa odbywa karę więzienia, którą być może niedługo zakończy. Kiedy dokładnie?

Edyta Górniak była żoną Dariusza Krupy przez 5 lat. Mają wspólnego syna Allana. Para postanowiła wziąć rozwód w lutym 2010 roku. Niestety 4 lata później miał miejsce wypadek, który na zawsze odmienił życie rodziny.

Były mąż artystki jechał samochodem z nadmierną prędkością, przez co doprowadził do wypadku. Wjechał na czerwonym świetle na przejście dla pieszych i śmiertelnie potrącił starszą kobietę. Do tego tragicznego zdarzenia doszło na warszawskim Ursynowie. Badania toksykologiczne wykazały, że Krupa był pod wpływem kokainy. Jak donosi Życie na Gorąco, jest spore prawdopodobieństwo, że niedługo zobaczymy go na wolności.

Kiedy Dariusz Krupa wyjdzie z więzienia?

Za spowodowanie śmiertelnego wypadku Dariusz Krupa został skazany na karę sześciu lat pozbawienia wolności. Aktualnie mijają 3 lata, odkąd trafił do więzienia. W związku z postanowieniem sądu może się on ubiegać o przedterminowe zwolnienie po odsiedzeniu połowy wyroku. Tak też zrobił. Według Życia na Gorąco dostał już nawet pozwolenie na opuszczenie zakładu półotwartego w Grądach-Woniecku, niedaleko Zambrowa.

Edyta Górniak wyciągnie dłoń do byłego męża?

Owocem wspólnej miłości Dariusza i Edyty jest ich syn Allan. Choć chłopak jakiś czas temu dawał wyraźnie do zrozumienia, że nie będzie chciał utrzymywać kontaktów z ojcem, to teraz wszystko mogło się odmienić. Tym bardziej że mieszka sam i nie będzie musiał pytać się o zgodę mamy.

Natomiast jeśli chodzi o Górniak, to ciężko jest przewidzieć, czy wyciągnie pomocną dłoń do byłego męża. W programie My Way gwiazda wspominała moment, w którym dowiedziała się o całym zajściu. Była bardzo przerażona. Jednak po latach emocje opadły i być może będzie miało to wpływ na zmianę zdania. Czy tak na pewno będzie? To pokaże czas. Jedno jest pewne, wokalistka nie raz udowodniła, że ma wielkie serce i potrafi wybaczyć…


Edyta Górniak i Dariusz Krupa - TeleKamery 2008

Edyta Górniak i Dariusz Krupa - TeleKamery 2008

Dariusz Krupa, Edyta Górniak - Telekamery 2008

Dariusz Krupa, Edyta Górniak - Telekamery 2008

Panna Migotka/ONS

Panna Migotka/ONS

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×