Dariusz Krupa zaczyna nowe życie. Tak teraz będzie wyglądać jego codzienność. Znajdzie czas dla Allana?

Dariusz Krupa i Allan Krupa

Dariusz Krupa i Allan Krupa

Dariusz Krupa wyszedł na wolność przed terminem. Były mąż Edyty Górniak zamieszka w Warszawie. Czy wreszcie znajdzie czas dla syna, Allana?

Dariusz Krupa i Edyta Górniak przez kilka lat byli małżeństwem. Mają syna Allana. Związek piosenkarki i jej męża nie przetrwał próby czasu — rozwiedli się w 2010 roku. Cztery lata później miał miejsce tragiczny w skutkach wypadek, który zmienił życie całej rodziny.

Krupa jechał samochodem z nadmierną prędkością. Nie zważając na sygnalizację, wjechał na czerwonym świetle na przejście dla pieszych. Potrącił starszą kobietę, która zmarła. Badania toksykologiczne wskazały, że był pod wpływem kokainy. Piosenkarka o zdarzeniu dowiedziała się kilka godzin przed tym, jak poinformowano prasę:

Pamiętam, że mi się nogi ugięły i się osunęłam pod tą lodówką. Pierwsze co pomyślałam, że to mogłam być ja. Tyle razy mnie straszył, że mnie skrzywdzi. Nie mogłam oddychać. Nie wiedziałam wtedy, że to było auto, i że wziął narkotyki i pojechał – wspominała Górniak w programie My Way.

Dariusz Krupa wychodzi na wolność. Odnowi kontakt z Allanem?

Dariusz Krupa został skazany na karę sześciu lat pozbawienia wolności. W tym roku mężczyzna mógł ubiegać się o skrócenie wyroku, z czego skorzystał. Były mąż Edyty Górniak jest już na wolności. By nie wrócić za kraty, musi powstrzymać się od nadużywania alkoholu i narkotyków, a także powinien znaleźć pracę. Przez najbliższe dwa lata będzie pod nadzorem kuratora.

Jak informuje Fakt, Krupa zamieszkał w Warszawie i będzie próbował ułożyć sobie życie. Czy znajdzie w nim czas dla syna, Allana? Super Express donosi, że panowie nie mieli kontaktu przez lata:

Darek od ponad sześciu lat ani razu nie skontaktował się ze swoim synem. Chyba zapomniał, że go ma — donosi znajomy Krupy i Górniak.

Czy teraz gdy wyszedł na wolność, coś się zmieni? O tym przekonamy się wkrótce.


Edyta Górniak pozywa Dariusza Krupę
Dariusz K. wyrok

Dariusz K. wyrok

08-12-2010 WarszawaRoze Gali 2010fot. P.Kibitlewski/ONS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×