Policja pod domem Dariusza Krupy. Wiadomo, co się wydarzyło. Były mąż Edyty Górniak znowu ma kłopoty

Dariusz Krupa i Iza Adamczyk

Dariusz Krupa i Iza Adamczyk

Dariusz Krupa znowu może mieć kłopoty. Pod domem zwolnionego warunkowo z więzienia producenta pojawiła się policja. Wiadomo, co się stało.

Dariusz Krupa zasłynął w mediach dzięki swojemu małżeństwu z Edytą Górniak. Utalentowaną wokalistkę poślubił w 2005 roku. Relacja ta nie przetrwała jednak próby czasu, a zaledwie piec lat po sformalizowaniu związku szykowali papiery rozwodowe. Wcześniej przez jakiś czas żyli w separacji. Ich związek był bardzo medialny, jednak podczas rozstania udało się uniknąć prania brudów. Małżonkowie podzielili się majątkiem i opieką nad synem. Allan, miał wtedy zaledwie kilka lat.

Cztery lata po rozstaniu o byłym mężu Edyty Górniak ponownie zrobiło się bardzo głośno. Wszystko za sprawą wypadku, jaki spowodował. Jadąc z nadmierną prędkością, potrącił kobietę, która nie przeżyła zderzenia z samochodem. Późniejsze badania wykazały, że wsiadając za kółko, mężczyzna był pod wpływem narkotyków. Edyta Górniak bardzo przeżyła to, co się wtedy stało.

Dostałam sms (…) Edi, nie miałam odwagi zadzwonić, więc piszę sms.. Darek zabił człowieka. Mamy 6-7 godzin, zanim dowie się o tym prasa. Pamiętam, że mi się nogi ugięły i się osunęłam pod tą lodówką – wspominała w programie „My Way”.

Policja w domu Dariusza Krupy. Co się stało?

Dariusz Krupa za śmiertelne potrącenie został skazany na 6 lat pozbawienia wolności. Sędzia nie miał dla niego żadnej litości. Ubiegał się jednak od przedterminowe opuszczenie aresztu i taką zgodę uzyskał. Po wyjściu z więzienia miał ponownie zamieszkać w Warszawie, o czym swego czasu informował jeden z tabloidów. Niedługo minie rok odkąd Krupa mógł wrócić do normalności. Okazuje się, że w pełni korzysta z życia, a ostatnio był widziany w jednym z modnych klubów, gdzie zabawił z przyjaciółmi aż do trzeciej nad ranem.

Teraz portal Pudelek donosi o kolejnych problemach byłego producenta. Paparazzi sfotografowali przed jego domem policyjny radiowóz oraz samego zainteresowanego, który nerwowo rozmawiał przez telefon. Według świadków, na jakich powołuje się portal, funkcjonariusze mieli spędzić tam kilka godzin, a powodem ich wizyty były nieuregulowane rachunki za wynajem mieszkania, które zamieszkuje on ze sporo młodszą partnerką. Trzeba przyznać, że wizyta policji w domu podczas warunkowego zwolnienia nie jest najlepszym znakiem.


Edyta Górniak i Dariusz Krupa - TeleKamery 2008

Edyta Górniak i Dariusz Krupa - TeleKamery 2008

Edyta Górniak pozywa Dariusza Krupę
Dariusz Krupa, Edyta Górniak - Telekamery 2008

Dariusz Krupa, Edyta Górniak - Telekamery 2008

Komentarze

 • Gość pisze:

  Też tak uważam, weź się w garść, pokaż światu………………….

 • Gość pisze:

  Krupa z wyksztalcenia ekonomista ,wiec wiedzial jak zrobic Edyte Gorniak na szaro,ze ta musiala zaczynac od nowa.

 • Ja mu współczuję pisze:

  On za wszelka cenę chce mieć kogoś na kim mógłby polegać, a zawsze trafia na wyzyskiwaczy/ wyzyskiwaczki i cwaniaków/ cwaniary. A to taki fajny facet, niegdyś bardzo zaradny – muzyk, producent, manager. Szkoda mi go.

 • Gość pisze:

  Widac po nim ,ze to lewus , wyzyskiwacz, oszusta jakich malo Oby ten Allan nie odziedziczyl tych cech po nim.

 • Gość pisze:

  nie on wynajmuje, tylko jego partnerka, zatem nie on ma kłopoty, tylko jego dziewczyna. on niedawno wyszedł na wolność.

 • Olcia pisze:

  @ Gość @ Gość 1 – nie bójcie żaby, Allanek ma średnio co 2 lata nowego wujka, pamiętacie wujek Piotrek, wujek Mateusz, wujek Tomek, wujek Rafał. On ma generalnie wywalone na ojca, raczej w nocy się nie moczy z powodu braku. A jakby Darek wyciągnął rękę, to miałby reglamentowane, w stylu zachowaj odstęp, pilnuj czasu. Odechciewa się w przebiegach.

 • Iggi pisze:

  On powinien dostać krzyż zasługi i odszkodowanie za kilkuletni związek małżenski z EG. Żaden facet nie wytrzymałby z tą panią tak długo, jak Darek.

 • Gość1 pisze:

  @ Gość – jego synuś nie chce go znać, bo i po co, skoro wszystkie luksusy w życiu zapewnia mu mamusia.

 • Gość pisze:

  Ten Krupa zyl sobie dostatnio za dorobek Edyty Gorniak.Teraz mu sie nie chce nic robic ,i nadal doszukuje sie lekkiego zycia na czyjs koszt.

 • Gość pisze:

  Chlopie wez sie w garsc i pokaz swojemu synowi, ze po upadku mozna sie podniesc!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×