Dariusz Krupa zostanie ojcem! Allanek będzie miał rodzeństwo. „Zostanie starszym bratem”. A kto jest matką dziecka?

Dariusz Krupa

Dariusz Krupa

Dariusz Krupa zostanie ojcem po raz trzeci. Tabloid przekazał, że Allan, czyli syn jego i Edyty Górniak po raz kolejny zostanie starszym bratem.

Allan Krupa jest jedynym synem Edyty Górniak i jej byłego męża Dariusz Krupy. Wokalistka urodziła jedynaka 27 marca 2004 w Szpitalu wojewódzkim w Łomży. Rok później poślubiła jego ojca. Małżeństwo z ówczesnym ukochanym nie należało jednak do szczęśliwych. Cztery lata po ślubie małżonkowie ogłosili, że są w separacji. Edyta zdecydowała się nie tylko zakończyć związek, ale także zwolnić męża z funkcji swojego menadżera.

Ostatecznie ich małżeństwo zakończyło się 24 lutego 2010 w Sądzie Okręgowym w Warszawie po tym, jak pozew wniosła wokalistka. Było to owiane sporym skandalem, ponieważ Dariusz Krupa miał szereg problemów z prawem. Od tamtej pory artystka samotnie wychowywała jedynaka. Chociaż sama ostatnio mówiła, że nie żywi już urazy do nikogo, to Allan otwarcie powiedział, że nie chce utrzymywać kontaktów z ojcem.

Z ojcem nie mam żadnego kontaktu. Tak naprawdę nic w moim życiu nie wypływa z mojej relacji z ojcem. To już było, nic więcej nie będzie. Nie mam z nim kontaktu i nie będę miał – zdradził w rozmowie z „Co za tydzień”.

Dariusz Krupa zostanie ojcem. Allan będzie starszym bratem

Dariusz Krupa nie będąc już mężem Edyty, spowodował śmiertelny wypadek. Mężczyzna jechał z nadmierną prędkością i potrącił kobietę, która nie przeżyła zderzenia z samochodem. Później okazało się, że kierował pod wpływem narkotyków. Gwiazda bardzo przeżyła tamte wydarzenia.

Dostałam sms (…) Edi, nie miałam odwagi zadzwonić, więc piszę sms.. Darek zabił człowieka. Mamy 6-7 godzin, zanim dowie się o tym prasa. Pamiętam, że mi się nogi ugięły i się osunęłam pod tą lodówką – wspominała w programie „My Way”.

Sąd w jego procesie nie przyjął żadnej taryfy ulgowej i skazał byłego męża wokalistki na 6 lat pozbawienia wolności. Ubiegał się on jednak o wcześniejsze zwolnienie i uzyskał taką zgodę. Po opuszczeniu więzienia zaczął na nowo układać sobie życie. Oprócz syna ma on córkę Leę, która jest owocem związku z jego ówczesną partnerką, Izą Adamczyk. Jak donosi Życie na Gorąco, teraz mężczyzna po raz trzeci zostanie ojcem.

Nikt nawet nie przypuszczał, że po wyjściu z więzienia nie znajdzie w sobie determinacji, by odzyskać więź z synem. Wkrótce będzie miał ku temu kolejny ważny powód – jego partnerka spodziewa się dziecka, a Allan znów zostanie starszym bratem – czytamy w „Życiu na Gorąco”.

Matką dziecka prawdopodobnie jest jego nowa partnerka, czyli tajemnicza brunetka, z którą jakiś czas temu przyłapali go paparazzi. Trzeba przyznać, że jest to dosyć zaskakująca informacja, ale słuchając ostatniej deklaracji Allana o kontaktach z ojcem, raczej nie będzie on chciał poznać młodszego rodzeństwa.


Dariusz Krupa w więzieniu

Dariusz Krupa w więzieniu

Allan Krupa w teledysku

Allan Krupa w teledysku "Lambada" | fot. YouTube

Dariusz Krupa, Edyta Górniak - Telekamery 2008

Dariusz Krupa, Edyta Górniak - Telekamery 2008

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live tytuł zenua raczej się nie ucieszy a oby nie brał przykładu z tego pana nowa polska tradycja rodzinna 99% kazde z inną babą kazde z innym chłopem a reszte czas pokaźe i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×