Wiemy, kto zastąpi Wojciecha Modesta Amaro w „Hell’s Kitchen”! To spore zaskoczenie!

Dariusz Kuźniak poprowadzi 6. edycję „Hell’s Kitchen”

Jakiś czas temu Wojciech Modest Amaro ogłosił swoim fanom bardzo przykrą wiadomość. Piąty, miniony sezon Hell’s Kitchen był ostatnim, w którym restaurator wcielał się w rolę srogiego prowadzącego.

Po pięciu edycjach zdecydowałem, że moja misja w „Hell’s Kitchen” skończyła się. Każdą pracę traktuję nadzwyczaj poważnie i sumiennie. Tak też było z „Piekielną Kuchnią” – chciałem pokazać prawdziwe oblicze kuchni, ale i dać wiarę młodym ludziom we własne siły. Przekazałem im jedyną receptę na sukces: ciężka praca, zaangażowanie i konsekwencja – żadnych dróg na skróty. „Hell’s Kitchen” jest w świetnej kondycji i z pewnością będzie tak też mimo braku mojej osoby. Wciąż możecie mnie oglądać w programie „ TOP CHEF Polska” i zaczynam pracę nad nowym projektem

Zobacz: Wojciech Modest Amaro odchodzi z „Hell’s Kitchen”!

Niedługo później okazało się, że powodem takiej decyzji szefa kuchni była chęć dalszego rozwoju, między innymi w Wielkiej Brytanii. To właśnie tam Modest planuje otworzyć swoją restaurację.

Kim jest Darek Kuźniak?

Tymczasem w mediach aż huczało od domysłów dotyczących nowego prowadzącego show. Okazuje się, że został już wybrany! Gospodarzem 6. edycji Piekielnej Kuchni został… Dariusz Kuźniak! Widzowie znają go z pierwszej edycji kulinarnego show Top Chef. Po programie został szefem kuchni w jednej z warszawskich restauracji.

Myślicie, że sprawdzi się w tej roli?

Jak podają media, propozycję poprowadzenia programu otrzymali także Pascal Brodnicki i Robert Sowa. Oboje jednak odmówili.

Pascal nie przyjmie takiej propozycji, bo za tym formatem idą silne, negatywne emocje. To nie jego styl. On woli wzmacniać młodych kucharzy niż wrzeszczeć i krytykować – poinformowała Agnieszka Mielczarek, menadżerka Pascala.

Myślicie, że Dariusz Kuźniak w Hell’s Kitchen 6 sprosta nowym wyzwaniom i godnie zastąpi Modesta? Trzymamy kciuki.

Dariusz Kluźniak nowym prowadzącym

Dariusz Kluźniak nowym prowadzącym „Hell’s Kitchen”

Wojciech Modest Amaro

Wojciech Modest Amaro


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×