Szukaj

Wiemy, kto zastąpi Wojciecha Modesta Amaro w „Hell’s Kitchen”! To spore zaskoczenie!

Dariusz Kuźniak poprowadzi 6. edycję „Hell’s Kitchen”

Jakiś czas temu Wojciech Modest Amaro ogłosił swoim fanom bardzo przykrą wiadomość. Piąty, miniony sezon Hell’s Kitchen był ostatnim, w którym restaurator wcielał się w rolę srogiego prowadzącego.

Po pięciu edycjach zdecydowałem, że moja misja w „Hell’s Kitchen” skończyła się. Każdą pracę traktuję nadzwyczaj poważnie i sumiennie. Tak też było z „Piekielną Kuchnią” – chciałem pokazać prawdziwe oblicze kuchni, ale i dać wiarę młodym ludziom we własne siły. Przekazałem im jedyną receptę na sukces: ciężka praca, zaangażowanie i konsekwencja – żadnych dróg na skróty. „Hell’s Kitchen” jest w świetnej kondycji i z pewnością będzie tak też mimo braku mojej osoby. Wciąż możecie mnie oglądać w programie „ TOP CHEF Polska” i zaczynam pracę nad nowym projektem

Zobacz: Wojciech Modest Amaro odchodzi z „Hell’s Kitchen”!

Niedługo później okazało się, że powodem takiej decyzji szefa kuchni była chęć dalszego rozwoju, między innymi w Wielkiej Brytanii. To właśnie tam Modest planuje otworzyć swoją restaurację.

Kim jest Darek Kuźniak?

Tymczasem w mediach aż huczało od domysłów dotyczących nowego prowadzącego show. Okazuje się, że został już wybrany! Gospodarzem 6. edycji Piekielnej Kuchni został… Dariusz Kuźniak! Widzowie znają go z pierwszej edycji kulinarnego show Top Chef. Po programie został szefem kuchni w jednej z warszawskich restauracji.

Myślicie, że sprawdzi się w tej roli?

Jak podają media, propozycję poprowadzenia programu otrzymali także Pascal Brodnicki i Robert Sowa. Oboje jednak odmówili.

Pascal nie przyjmie takiej propozycji, bo za tym formatem idą silne, negatywne emocje. To nie jego styl. On woli wzmacniać młodych kucharzy niż wrzeszczeć i krytykować – poinformowała Agnieszka Mielczarek, menadżerka Pascala.

Myślicie, że Dariusz Kuźniak w Hell’s Kitchen 6 sprosta nowym wyzwaniom i godnie zastąpi Modesta? Trzymamy kciuki.

Dariusz Kluźniak nowym prowadzącym "Hell's Kitchen"

Dariusz Kluźniak nowym prowadzącym „Hell’s Kitchen”

Wojciech Modest Amaro

Wojciech Modest Amaro


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×