Szukaj

Lekarz zdradził, jak wyglądała walka o życie Dariusza Gnatowskiego. Dramat rozegrał się w ostatnich godzinach

Dariusz Gnatowski nie żyje

Dariusz Gnatowski nie żyje

Dariusz Gnatowski nie żyje. Niestety pomimo wysiłków lekarzy i pielęgniarek nie udało się go uratować. Dyrektor szpitala opowiedział, jak personel walczył o życie aktora. Wstrząsające słowa. 

Pandemia koronawirusa cały czas jest wielkim zagrożeniem. Liczba zarażonych lawinowo wzrasta, a każdego dnia odnotowuje się kilka tysięcy nowych przypadków zachorowań. Pomimo restrykcji rządowych i sanitarnych zagrożenie nie ominęło także świata show-biznesu. Codziennie do informacji publicznej przedostają się kolejne informacje o znanych i lubianych, którzy zmagają się z COVID-19.

We wtorkowe popołudnie pojawiła się informacja o śmierci znanego i bardzo lubianego aktora – Dariusza Gnatowskiego. Artysta występował w teatrze i grał w filmach, jednak największą sławę przyniosła mu postać serialowego Arnolda Boczka, w którego wcielał się w sitcomie Świat według Kiepskich. Informację o śmierci przekazał jeden z lekarzy w rozmowie z dziennikarzem RMF FM.

Aktor trafił dziś do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Mimo długiej reanimacji i wysiłków lekarzy nie udało się go uratować — komentował Mikos.

Ustalono także, że aktor miał „zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową”. Jednemu z dziennikarzy RMF FM udało się także dowiedzieć, że Gnatowski był zarażony koronawirusem. Ponadto zmagał się on ze sporą nadwagą i cukrzycą typu 2.

Dariusz Gnatowski nie żyje. Ostatnie chwile aktora

Informacja o śmierci Dariusza Gnatowskiego sparaliżowała media. Widać to zwłaszcza w social mediach, gdzie fani starają się go pożegnać w jak najlepszy z możliwych sposobów. Wspominają jego role i składają rodzinie kondolencje. Jeszcze długo nie będą mogli pogodzić się ze śmiercią aktora.

Podczas rozmowy z dziennikiem Super Express dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie zdradził, w jakim stanie Dariusz Gnatowski trafił do szpitala. Opowiedział o ostatnich chwilach życia gwiazdy Kiepskich:

Trafił do nas w bardzo ciężkim stanie, właściwie kilka godzin po przyjęciu do szpitala zmarł. To była bardzo trudna, bardzo żmudna akcja reanimacyjna, ogromny wysiłek lekarzy i pielęgniarek, którym bardzo dziękuję, bo włożyli mnóstwo serca, mnóstwo energii, by uratować Darka Gnatowskiego, niestety nie skończyło się to optymistycznie i Darka żegnamy – mówi Marcin Mikos.

Pomimo ogromnego wysiłku personelu medycznego nie udało się uratować serialowego Arnolda Boczka:

Każda osoba, nawet publiczna, ma prawo do pewnej sfery prywatności, nie chciałbym wchodzić tutaj w szczegóły. Mogę powiedzieć tylko, że trafił z bardzo ciężką niewydolnością oddechową, z potężnym obrzękiem i to był naprawdę bardzo ciężki stan i mimo naszego wysiłku nie udało się go uratować – zdradził Marcin Mikos.

W chwili śmierci aktor miał zaledwie 59 lat.


Dariusz Gnatowski - jesienna ramówka Polsat 2019

Dariusz Gnatowski - jesienna ramówka Polsat 2019

Dariusz Gnatowski – Polsat, ramówka jesień 2018

Dariusz Gnatowski – Polsat, ramówka jesień 2018

Dariusz Gnatowski - TeleKamery 2017

Dariusz Gnatowski - TeleKamery 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×