Daria Zawiałow szczerze na temat zarobków w polskim show-biznesie. „Część społeczeństwa uważa artystów za multimilionerów”. Opowiedziała jak mieszka

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow, jedna z najbardziej obiecujących polskich artystek, zdradziła, jak mieszka. Co powiedziała w najnowszym wywiadzie? 

Daria Zawiałow debiutowała na scenie w 2000 roku, gdy pojawiła się w programie Od przedszkola do Opola. Nie było to jedyne talent show, w którym wzięła udział. Dziewięć lat później próbowała swoich sił w Szansie na sukces, potem wystąpiła w Mam Talent oraz w X-Factorze.

Gwiazda przeszła długą drogę, by dotrzeć do miejsca, w którym jest obecnie. Ani trochę tego nie żałuje. Po drodze nazbierała wiele doświadczeń, ale już wie, że sukces, płyta, wszystko przyszło we właściwym czasie:

Dobrze, że nic się wtedy nie wydarzyło, bo dziś wiem, że w wieku 16 czy 17 lat nie miałam jeszcze nic do powiedzenia jako artystka. Musiałam dojrzeć. Wcześniej kierowała mną dziecięca charyzma, bo co może mieć w głowie 16-latka? Żyłam chwilą, próbowałam. Był casting do programu „X Factor”, OK – idę. Był casting do „Mam talent” – idę. Zobaczę, co się wydarzy. Podejrzewam, że gdyby nie ta dziecięca charyzma, w pewnym momencie bym się poddała. Zanim wydałam solowy album, minęło 10 lat.

Obecnie Daria Zawiałow jest uznaną artystką. Ma stałe grono wiernych fanów, którzy z niecierpliwością czekają na każdy jej nowy utwór. W najnowszym wywiadzie artystka rozprawia się z mitem na temat zarobków w show-biznesie.

Daria Zawiałow o zarobkach w polskim show-biznesie

Daria Zawiałow szturmem podbija polski rynek muzyczny. Zdolna piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka ma na swoim koncie trzy płyty, ale już nazywana jest jedną z największych nadziei polskiej sceny muzycznej. Fani ją kochają, a ona zaskakuje ich nowymi brzmieniami, głębokimi tekstami i niezwykłymi duetami.

Właśnie jest w trakcie promocji najnowszego albumu Wojny i noce. W związku z tym, że debiutująca 11 czerwca płyta już zanosi się na wielki sukces, artystka udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, jak mieszka.

Wydaje mi się, że część społeczeństwa uważa artystów za multimilionerów, którzy całymi dniami wylegują się w swoich wielkich willach, albo na rajskich wyspach – powiedziała w rozmowie z Gazetą Wyborczą – Mieszkam na 64 m kw. i nie mam lokaja.

Jesteście fanami Darii Zawiałow? Poniżej tytułowy utwór z jej najnowszego albumu.


Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×