Wirtualna Polska

Daria Zawiałow stworzyła własną markę odzieżową! Pierwsze projekty ubrań zachwyciły fanów. Ile kosztują?

Daria Zawiałow stworzyła własną markę odzieżową! Pierwsze projekty ubrań zachwyciły fanów. Ile kosztują?

Daria Zawiałow – kolekcja ubrań

Daria Zawiałow to jedna z najbardziej utytułowanych polskich wokalistek młodego pokolenia. W tym roku jest nominowana do zdobycia Fryderyka w aż w sześciu kategoriach. Ale oprócz muzyki ma też nowe hobby: projektowane ciuchów!

Wirtualna Polska

Gwiazdy i ciuchy to temat tak stary jak show-biznes. Ilość kultowych stylizacji, które przeszły do historii jest niezliczona. Oczywiście sama stylówka to nie wszystko. Potrzebna jest jeszcze prawdziwa gwiazda z osobowością, a nie jedno sezonowy hit. Świetnym przykładem może być Kurt Cobain, którego co roku w urodziny wspominają wielbiciele i media. Jego styl stał się absolutnie legendarny. Nirvana to po prostu marka.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Czy wiecie, za ile w 2015 sprzedał się sweter Kurta, w którym wystąpił podczas koncertu MTV Unplagged? Organizatorzy licytacji spodziewali się 40, góra 60 tysięcy dolarów. Tymczasem młotek po raz trzeci opadł dopiero przy 140 tysiącach! Tak, to na dzisiejsze złotówki ponad pół miliona złotych!

Daria Zawiałow zaprojektowała kolekcję ubrań

Daria Zawiałow często pokazuje się w koszulkach z Nirvaną, choć kiedy Kurt Cobain popełniał samobójstwo, nie miała nawet dwóch lat. Nigdy zresztą nie ukrywała swoich fascynacji muzycznych:

Mając 11-12 lat słuchałam cięższych brzmień: z jednej strony był Radiohead czy Nirvana, a z drugiej strony – polskie zespoły, jak Akurat, Happysad i oczywiście Hey. – mówiła w wywiadzie dla Dziennika Polskiego.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najwyraźniej kult Nirvany jest w Darii bardzo silny, skoro na swoim Instragramie odpaliła dzisiaj prawdziwą bombę, pisząc w poście:

Wczoraj Kurt Cobain skończyłby 53 lata. Ciekawe jest też to, że urodziłam się dokładnie tego samego dnia kiedy jego jedyna córka czyli 18 sierpnia 1992 roku. Ja w Koszalinie, ona w Los Angeles – to w sumie prawie to samo hehe.
Niech to będą dobre znaki dla tego merchu. Nasz super grunge’owy merch, prosto z lat 90. „Kurtowe” long sleev’y i t-shirty, super ciepłe bluzy z golfem i …. spódniczki!!! Piękne spódniczki. Wszystko moje pomysły, nie chwaląc się hehe. Jestem po prostu strasznie dumna z tego merchu. Dziękuję Joasi Szmidt za nadanie fantastycznej formy moim pomysłom!!! JARAM SIĘ!!! Ps. WSZYSTKO OD DZIŚ DOSTĘPNE NA KONCERTACH! Wszystko oversize i unisex – napisała Daria

Na zdjęciach zestaw ciuchów „Kurtowo-Dariowo-Cobainowo-Zawiałowych”! Czy marka Darii Hej, Hej! to będzie hit? Kupicie coś po koncercie? Za te odzieżowe perełki trzeba będzie zapłacić ok. 150 złotych.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
View this post on Instagram

Wczoraj Kurt Cobain skończyłby 53 lata. Ciekawe jest też to, że urodziłam się dokładnie tego samego dnia kiedy jego jedyna córka czyli 18 sierpnia 1992 roku. Ja w Koszalinie, ona w Los Angeles – to w sumie prawie to samo hehe. Niech to będą dobre znaki dla tego merchu. Nasz super grunge’owy merch, prosto z lat 90. „Kurtowe” long sleev’y i t-shirty, super ciepłe bluzy z golfem i …. spódniczki!!! Piękne spódniczki ???????? Wszystko moje pomysły, nie chwaląc się hehe. Jestem po prostu strasznie dumna z tego merchu. Dziękuję Joasi Szmidt za nadanie fantastycznej formy moim pomysłom!!! JARAM SIĘ!!! Ps. WSZYSTKO OD DZIŚ DOSTĘPNE NA KONCERTACH! Wszystko oversize i unisex ???????? #merch #new #grunge #kurt #cobain #nirvana #long #sleeve #tshirt #skirt #hoodie #90s #fuckin #love #it #awesome #yeah

A post shared by Daria Zawiałow (@zavialovd) on

Przy okazji Daria zaprezentowała także swój nowy singiel. To bardzo piękna piosenka w klimacie lat 80.

Wirtualna Polska

85010983_640625356688733_5157778547621047935_n Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Daria Zawiałow

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×