Kayah w Sopocie doprowadziła Darię do łez. Podczas tego samego festiwalu „zabłysnęła” wulgarną odzywką do fotoreporterów

Kayah i Daria

Kayah i Daria

Daria rozpłakała się za sceną festiwalu w Sopocie. Wszystko miało związek z Kayah. Co takiego się stało, że młoda wokalistka zareagowała w ten sposób?

Kayah (właśc. Katarzyna Magda Rooijens) to legenda polskiej muzyki. Gwiazda ostatnio pojawiła się na imprezie na Polsat SuperHit Festiwal 2022 w Sopocie. Przed jej występem doszło do niemałego skandalu. Wokalistka, w drodze na teren wydarzenia, odmówiła zapozowania fotoreporterom, rzucając do nich:

Nie zes*ajcie się.

Jej słowa spotkały się z masową krytyką ze strony mediów, jak i internautów, a główna zainteresowania odniosła się do niej, twierdząc, że padła ofiarą manipulacji.

Nagonka na mnie jest obrzydliwą manipulacją, która ludziom ubogim mentalnie pozwala się wyżyć. Ale milczenie na ten temat będzie przyzwoleniem. Nie mogę czuć się bezpiecznie wykonując mój zawód, a to nie fair. Tolerowałam to zjawisko zbyt długo. Dlatego wciąż trwa, a z ofiar robi się agresorów. Łatwo zauważyć brak równowagi sił, kiedy artystce idącej wykonywać swoje obowiązki przeciwstawia się rosłego, agresywnego draba z obiektywem. A w mediach odwraca się sytuację, wyciągając z kontekstu zdanie, które nawet nikogo nie obraża , bo nie jest inwektywą skierowaną do kogoś imiennie. Pomijając fakt, że rzuconym pod nosem, a do siebie mam prawo mówić  co chcę – napisała na prywatnym koncie na Facebooku.

Daria popłakała się przez Kayah. Dlaczego?

Teraz nowe wieści ws. Kayah na festiwalu w Sopocie przedstawił Super Express. Tabloid opublikował rozmowę z Darią, którą zarejestrował za kulisami imprezy. Młoda wokalistka wyznała, że jako mała dziewczynka została zabrana na to wydarzenie przez mamę.

 Miałam trzy lata, mama przyprowadziła mnie na tę salę. Siedzieliśmy na widowni. Mówiła: „Tutaj występują wielkie gwiazdy”. Ja myślę, że ona wiedziała… Czasem jest czarownicą, czuje wiele rzeczy

Następnie opowiedziała o tym, jak zachowała się wobec niej Kayah, na której piosenkach się wychowywała. Jak się okazuje, starsza koleżanka dodała otuchy Darii:

Mając cztery lata, skakałam na wersalce i tańczyłam do kasety Kayah i Bregovica. I Kayah podeszła dziś do mnie. Złapała mnie za rękę. Powiedziała o prawdzie i o tym, że wiele osób mi kibicuje. Ja już się nie mogę doczekać, aż zadzwonię do mamy.

Mówiąc to, uroniła kilka łez, co zarejestrowały kamery. Musimy przyznać, że Kayah zachowała się naprawdę przyzwoicie! Co myślicie na temat tej sytuacji?


Daria - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi

Daria - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi

Kayah - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi

Kayah - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień drugi

Daria Marx Marcinkowska

Daria Marx Marcinkowska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Przecież nic wulgarnego nie powiedziała tylko nie przyzwoitego a to jest różnica !!!

 • małpawczerwonym pisze:

  Co za bzdety

 • Gość pisze:

  Ci tak zwani fotoreporterzy za tanią sensacją pójdą po trupach byle by zdobyć coś o czym można napisać. Nie lepsi są redaktorzy mediów którzy te tanie sensację opisują w swoich mediach robiąc z goownoburzy sensację tysiąclecia.

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia mamy to ińwektywa pod nosem ha ha grunt to mieć wyjeb..ne fakt jednak jest taki źe stare panny i starzy kawalerowie mają inne zabawki ci to mają dobrze bez męźa bez źony bez dzieci ale niektórym na masazach to nie przeszkadza polecam masaz przed i po cena do ustalenia na miejscu zaleźy od art akcji ha ha i to tyle

 • Hania pisze:

  Ubodzy mentalnie to bardzo slabo. Stara panna po prostu, zgorzkniala

 • Asia pisze:

  Jaki beznadziejny artykuł… Przeczytałam z ciekawości. Temat o zupełnie niczym

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×