Szukaj

Daria Ładocha ogłasza radosną nowinę i pokazuje na brzuszek. Ktoś tu zostanie mamą

Daria Ładocha

Daria Ładocha

Daria Ładocha na Instagramie wskazała na brzuszek i przekazała najradośniejsze wieści. Poprosiła też internautów o radę. Co piszą?

Daria Ładocha awansowała do miana jednej z najjaśniej błyszczących gwiazd TVN. Jej kolorowa osobowość spowodowała, że stała się bardzo rozpoznawalna i lubiana. Poprowadziła jeden z hitów stacji America Express. Możemy ją widywać w Dzień Dobry TVNgdzie od 2014 roku w każdy czwartek prowadzi kącik kulinarny. Prywatnie jest mamą dwóch córek, z którymi gotuje w programie Patenciary emitowanym na kanale Food Network. Jest też w szczęśliwym związku, który tworzy ze swoim partnerem od 19 lat. Nie da się ukryć, że jej dziewczyny są urocze, jednak w rodzinie długo czekano na chłopca. No i jest! Radosne wieści Daria przekazała na swoim Instagramie.

Daria Ładocha przekazuje radosne informacje

Na Instagramie gwiazdy pojawiły się urocze zdjęcia, w rzepaku oczywiście. Jakżeby mogło być inaczej. Na pierwszej fotografii Daria wskazuje na zaokrąglony brzuszek swojej siostry Adriany i przekazuje radosne nowiny. Okazuje się, że jej rodzinie po wielu latach pojawi się chłopiec.

Moi kochani. Chcę Wam obwieścić najwspanialszą nowinę na świecie. Niedługo zostanę ciocią najwspanialszego mężczyzny na świecie. Dodam, że to pierwszy mężczyzna, który urodzi się w naszej rodzinie od pokoleń. A to za sprawą mojej cudownej siostry i naszego Jarusia. Jestem najszczęśliwsza na świecie i już nie mogę się doczekać (…) – napisała.

Na kolejnych fotografiach widzimy przyszłą mamę w otoczeniu córek gwiazdy TVN-u oraz pozującą z profilu. Piękne zdjęcia.

View this post on Instagram

Moi kochani. Chcę Wam obwieścić najwspanialszą nowinę na świecie. Niedługo zostanę ciocią najwspanialszego mężczyzny na świecie. Dodam, że to pierwszy mężczyzna, który urodzi się w naszej rodzinie od pokoleń. A to za sprawą mojej cudownej siostry i naszego Jarusia. Jestem najszczęśliwsza na świecie i już nie mogę się doczekać. W związku z tym mam do Was ważne pytanie. Ponieważ zgłosiłam się na ochotnika, że będę dumnie z Nim spacerować po Warszawie, a moje córki to już giganty to proszę byście polecili mi fajny wózek. Świat szybko się zmienia w tym obszarze więc proszę Was byście w komentarzach napisali Waszych faworytów. Będę Wam,ogromnie wdzięczna. No i cieszę się jak wariatka. Jakbym sama miała urodzić syna ???????????????????????????????????????? #baby #babyboy #boy #chlopiec #syn #son #wózek #spacer #sisters #sister #happy #ciotka #family #ciąża

A post shared by Daria Ładocha (@darialadocha) on

W kolejnej części postu Ładocha oznajmiła, że zamierza z siostrzeńcem spacerować po Warszawie i zwróciła się do internautów o pomoc przy wyborze wózka. Wyraziła też ogromną radość z faktu, że niedługo zostanie ciocią.

W związku z tym mam do Was ważne pytanie. Ponieważ zgłosiłam się na ochotnika, że będę dumnie z Nim spacerować po Warszawie, a moje córki to już giganty to proszę byście polecili mi fajny wózek. Świat szybko się zmienia w tym obszarze więc proszę Was byście w komentarzach napisali Waszych faworytów. Będę Wam,ogromnie wdzięczna. No i cieszę się jak wariatka. Jakbym sama miała urodzić syna.

Oczywiście na internautów zawsze można liczyć i oprócz gratulacji, w komentarzach pojawiły się rady, dotyczące zakupu wózka.

 


Daria Ładocha ogłasza radosną nowinę

Daria Ładocha ogłasza radosną nowinę

Daria Ładocha ogłasza radosną nowinę

Daria Ładocha ogłasza radosną nowinę

Daria Ładocha ogłasza radosną nowinę

Daria Ładocha ogłasza radosną nowinę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×