Szukaj

Rozgadana Danuta Martyniuk nagle zamilkła. Co ją tak uciszyło? Właśnie poznaliśmy powód

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk jeszcze niedawno chętnie wypowiadała się w kolorowej prasie. Teraz wybrała strategię milczenia. Dlaczego? Twoje imperium podaje szczegóły.

Danuta i Zenek Martyniukowie doczekali się jednego syna, Daniela. Mężczyzna w zeszłym roku poślubił Ewelinę. Para w krótkim czasie ogłosiła, że spodziewa się narodzin dziecka. Chociaż wydawałoby się, że Laura scementuje związek rodziców, ci podjęli decyzję o rozstaniu.

Daniel i Ewelina są już po rozwodzie. Gdy sąd rozwiązał ich małżeństwo, dawni zakochani wybrali dwie różne strategie. Martyniuk znalazł chwilę, by porozmawiać z prasą, jego była żona wydała jedynie oświadczenie w tej sprawie.

Danuta Martyniuk nie wypowiada się o rozwodzie Daniela. Dlaczego?

Przez długi czas nie tylko Daniel, ale także jego matka, Danuta Martyniuk, chętnie dzieliła się swoimi odczuciami na temat rozwodu. To nie skończyło się dla niej dobrze. Jak zdradziła w rozmowie z Super Expressem, cała sytuacja bardzo źle się odbiła dla niej na zdrowiu psychicznym:

Całe małżeństwo Daniela, a na końcu rozwód kosztowało mnie mnóstwo nerwów. Nie życzę nikomu takiego koszmaru. Bardzo przeżyłam te wszystkie sytuacje. Strasznie mnie zabolało, kiedy Ewelina pod sądem udawała, że mnie nie widzi. Nawet „dzień dobry” nie powiedziała, a wcześniej nazywała mnie „mamą”.

Chociaż jeszcze niedawno Martyniuk wypowiadała się w kolorowej prasie, jak podaje Twoje imperium, ostatnio odmówiła komentarza. Tygodnikowi udało się dotrzeć do osoby z otoczenia Danusi, która zdradza, że żona Martyniuka zmieniła ton, bo wierzy, że zgoda buduje, a niezgoda rujnuje:

Poza tym uznała, że konflikt z byłą synową mógłby odbić się na jej kontakcie z wnuczką, a tego bardzo by nie chciała — podaje informator gazety.

Danuta nie tylko nie zamierza kłócić się publicznie z byłą synową, ale także nie chce wtrącać się w życie miłosne syna. Pomimo że podobno nie akceptuje Faustyny, nie będzie nic w tej sprawie robić.


Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca

Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca

Dodaj komentarz

  • kasia pisze:

    przestraszyla sie pozwu i tyle. A i Zenkowi na kariere szkodzi taka patologia, a potrzeby ta paniusia i ten jej popaprany synuś mają ogromne

  • Ilona pisze:

    Nic z tego Pani Ewelina podjęła słuszną decyzję i Oddała sprawę w ręce adwokatów Pani Danuta nie ma nic do powiedzenia A tylko kolumnie A Pani Ewelina ma i to dużo Wnosek jest prosty Gratuluje pEwelino Ma Pani jaja

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×