Szukaj

Internauci chcą pożreć Danutę Martyniuk. Wystarczyło, że się pokazała i od razu wywołała skandal

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk pojawiła się na Instagramie. Żona króla disco polo zapozowała w naturalnym futrze z lisów. Pod zdjęciem rozpętała się prawdziwa burza. 

Rodzina Martyniuków nie cieszy się ostatnio najlepszą sławą. Kilka ostatnich miesięcy zdecydowanie dało im w kość. Wszystko przez wybryki, jakich dopuszczał się najmłodszy członek rodu. Daniel przysporzył swojej rodzinie sporo zmartwień. Jego problemy z prawem i pobyt w areszcie odbiły się szerokim echem w plotkarskiej prasie. W social mediach cały czas publikował kontrowersyjne treści, dzięki czemu sprowadzał na siebie kłopoty. Narobił sobie sporo wrogów. W ostatnim czasie jednak najwięcej mówiło się o jego rozwodzie.

Daniel dwa lata temu wziął ślub z Eweliną Golczyńską. Ich małżeństwo nie należało jednak do zbyt udanych i młodzi we wrześniu definitywnie zakończyli swój związek. Po zakończeniu rozprawy rozwodowej Danuta Martyniuk nie szczędziła bardzo przykrych komentarzy pod adresem swojej byłej synowej i matki jej jedynej wnuczki. Zdradziła wiele szczegółów z życia byłych małżonków i obwiniała młodą dziewczynę o rozpad tej relacji. Ewelina długo milczała, ale po pewnym czasie wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że jeżeli były mąż i jego matka nie skończą jej obrażać, zdecyduje się na podjęcie kroków prawnych. Danuta na pewien czas usunęła się z życia publicznego.

Danuta Martyniuk pozuje w futrze, a internauci nie szczędzą krytyki

Danuta Martyniuk od dłuższego czasu nie udziela się w mediach. Przestała komentować rozwód syna i udzielać wywiadów. Sama zrezygnowała także z udostępniania jakichkolwiek treści w social mediach. Po długim czasie milczenia wczoraj w sieci pojawiło się jej pierwsze zdjęcie. Wybrała się na zakupy do pracowni futer Gabriela Seweryna znanego z programu Królowe życia. Znana z zamiłowania do luksusowych marek kobieta sprawiła sobie nowe wdzianko. Projektant podzielił się wspólnym zdjęciem z żoną Zenka Martyniuka.

Dwa tygodnie ciężkiej pracy. Starannie wyselekcjonowane lisy, ponad 5 tys. ćwieków. Wszystkie ręcznie nabijanych. Najpiękniejsze podziękowano za prace to błysk w oko osoby, której dedykowane jest to dzieło. Danusiu cieszę się razem Tobą. PS spodziewam się burzy.

Gabriel napisał pod wspólnym zdjęciem, że spodziewa się burzy i rozpętała się ona szybciej, niż sobie wyobrażał. Internauci nie pozostawili suchej nitki na Danusi, która wystąpiła w naturalnym futrze.

  • W tych czasach raczej chwalenie się lisami nie jest ani modne, ani fajne.
  • W czasie zarazy chwalić się futrem z biednych lisów… To szczyt bezmyślności, bezguścia i braku serca.
  • Dziwne że popieracie mordowanie zwierząt dla czyjes zachcianki…
  • Nie wiem jak można założyć futro z lisów czy innych zwierząt to jest obrzydliwe.

Pozowanie w naturalnym futrze wywołało u większości internautów, delikatnie mówiąc – mieszane uczucia.

 


Danuta Martyniuk w futrze od Gabriela Seweryna

Danuta Martyniuk w futrze od Gabriela Seweryna

Rafał i Gabriel z Danutą Martyniuk

Rafał i Gabriel z Danutą Martyniuk

Danuta Martyniuk założyła konto na Facebooku

Danuta Martyniuk założyła konto na Facebooku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×