Daniel Martyniuk doprowadził matkę do łez. Na premierze filmu „Zenek” Danusia nie mogła powstrzymać płaczu

Danuta Martyniuk i Daniel Martyniuk

Danuta Martyniuk i Daniel Martyniuk

Zenek Martyniuk doczekał się filmu, w którym jest głównym bohaterem. Jego żonę Danutę najbardziej wzruszyły nie sukcesy męża, ani udział zagranicznej gwiazdy w postaci Limahla, lecz coś zupełnie innego. "Łezka poleciała" - zdradza żona króla disco-polo. Co ją tak poruszyło?

Są tacy, dla których Zenon Martyniuk to artysta stawiany na równi z Fryderykiem Chopinem i Krzysztofem Pendereckim. Równie dobrze można byłoby dowodzić, że Blanka Lipińska niczym nie ustępuje Oldze Tokarczuk lub Wisławie Szymborskiej. Ale już dziś wiadomo, że kiedy za sto lat ktoś będzie analizował dzisiejszą Polskę to prędzej czy później trafi na fenomen Oczu zielonych. Tak będzie, czy się to komuś podoba, czy nie. Nie nam oceniać, czy to dobrze, czy źle. Stwierdzamy tylko fakty.

Jak wygląda związek Zenka Martyniuka z Danutą?

Żadne małżeństwo nie ma stu procentowej gwarancji przetrwania, o ile oboje partnerzy nie przykładają się do tego, aby się to udało. Małżeństwa w show-biznesie są jeszcze bardziej zagrożone porażką, bo pokus jest znacznie więcej niż w zwykłym życiu. Pomijając bardzo żywiołowe fanki, jest jeszcze mnóstwo innych okazji do skoku w bok.

Wszystko jednak wskazuje na to, że Zenek z Danusią (tak nazywa swoją żonę), świetnie ogarniają temat. Para od trzydziestu lat stanowi szczęśliwy związek. Co nie znaczy, że nie iskrzy. Owszem, jak przyznaje Zenek, zdarza im się pokłócić, ale potrafią się szybko pogodzić. Może to jest klucz do sukcesu? A może po prostu cały nasz podtrzymywany płomień pierwszego zauroczenia?

Gdy zobaczyłem Danusię podczas jednej z majówek w Grabowcu, od razu mi wpadła w oko. Miała w sobie to coś: była fajnie ubrana, zgrabniutka. Miała na sobie różową sukieneczkę, no i te jej nogi. Pielęgniareczka – wyznał Ekspresowi Ilustrowanemu.

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Co żonę Zenka Martyniuka wzruszyło podczas oglądania filmu?

Nie tylko w Warszawie odbyła się premiera filmu Zenek z udziałem tytułowej gwiazdy i jego żony. Także w Białymstoku na premierowym seansie nie mogło zabraknąć pani Danuty Martyniuk. Żona króla disco-polo zdradziła, która scena w filmie najbardziej ją poruszyła.

Dużo scen mi się podobało, a ta, która utkwiła mi najbardziej w pamięci to były narodziny naszego syna Daniela. Bardzo mnie rozczuliła. Poleciała łezka podczas premiery i później… – wyznała Danuta Martyniuk.

Danuta przyznała także, że nigdy się nie spodziewała, że powstanie film o życiu i karierze męża.

Nawet mi to przez myśl nie przeszło – dodała Danuta Martyniuk w rozmowie z Faktem.

Właściwie chyba nikt się tego nie spodziewał. Ale jak wiadomo, życie jest pełne niespodzianek.


Danusia Martyniuk na premierze filmu o swoim mężu z drogą torebką

Danusia Martyniuk na premierze filmu o swoim mężu z drogą torebką

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk – premiera filmu ZENEK

Zenek Martyniuk z żoną – zimowa ramówka TVP 2019

Zenek Martyniuk z żoną – zimowa ramówka TVP 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×