To nie Photoshop. Tak teraz wygląda Danusia Martyniuk! Żona Zenka oszołomiła na wakacjach nowym wyglądem

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk kilka miesięcy temu przeszła spektakularną metamorfozę. Żona Zenka zachwyciła odmienioną sylwetką. Najnowsze zdjęcia pokazują, że cały czas chudnie. 

Danuta Martyniuk od zawsze stoi u boku swojego męża. Zenek przygodę z muzyką zaczynał w zespole Akcent, ale po kilkunastu latach zdecydował się rozpocząć solowe występy. Wokalista disco-polo wylansował ogromną ilość hitów, najbardziej znane z nich to: Przez Twe Oczy Zielone, czy Przekorny Los. Dzięki jego twórczości muzyka taneczna weszła na salony i teraz pojawia się na największych imprezach muzycznych w kraju. Wokalista regularnie nagrywa kolejne hity i pnie się coraz wyżej.

Jego żona w tym czasie nie tylko pomaga mu zadbać o karierę, ale także opiekuje się domem. Przez wiele lat zajmowała się synem. Daniel, chociaż jest już dorosłym mężczyzną, sprawił im wiele problemów. Wdał się w konflikt z prawem, a jego rozwód odbił się szerokim echem w mediach. W ostatnim czasie wygląda na to, że się uspokoił, a Danuta w końcu mogła pomyśleć o sobie. Żona Zenka przeszła niesamowitą metamorfozę.

Danuta Martyniuk na nowych zdjęciach. Jak wygląda?

Danuta Martyniuk długo nie pokazywała się na salonach, a gdy na nie wróciła, zachwyciła fanów swojego męża. Pokazała się zupełnie odmieniona. Zrzuciła sporą ilość zbędnych kilogramów. Przyznała, że miała dość negatywnych komentarzy, które pojawiały się na jej temat i podjęła walkę o smukłą talię.

Coś tam czytam w komentarzach. Nareszcie miłe komentarze na mój temat. Były bardzo niepochlebne na mój temat… że wyglądam jak mama Zenka, coś takiego. Postanowiłam, że przejdę metamorfozę i chyba się udało – opowiadała w Pytaniu na śniadanie.

Zdjęcia jej szczupłej sylwetki błyskawicznie obiegły media. Teraz do sieci trafiły najbardziej aktualne kadry, na których widać, że cały czas stara się trzymać formę i dosłownie niknie w oczach. Wspólnymi ujęciami z Danusią pochwaliła się Monika Chwajoł, która jest jedną z bohaterek programu Królowe życia.

Nie ma przypadkowych spotkań w życiu. Każdy człowiek jest albo lekcją, albo prezentem.
Danusia, to będą fajnie spędzone dni i noce

Monika i Danusia spędziły razem kilka dni w czasie wypoczynku. Do sieci trafiło sporo zdjęć, a na każdym z nich żona Martyniuka zachwyca szczupłą figurą. Internauci oczywiście nie poskąpili komplementów. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Danuta Martyniuk i Monika Chwajoł

Danuta Martyniuk i Monika Chwajoł

Danuta Martyniuk i Monika Chwajoł

Danuta Martyniuk i Monika Chwajoł

Danuta Martyniuk, Zenek Martyniuk i Monika Chwajoł

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×