Szukaj

Danuta Martyniuk żąda od byłej synowej zwrotu prezentu. Niechętnie jej go wręczyła

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk

Danuta Martyniuk w trakcie oczekiwania na rozwód syna bardzo chętnie udzielała wywiadów. W jednej z rozmów wyraziła swoje wielkie zaniepokojenie. Liczy na to, że była synowa odda jej jeden z prezentów, który otrzymała od Daniela.

W życiu rodziny Martyniuków przez ostatnie kilka miesięcy skandal goni skandal. Największą w tym zasługę ma zdecydowanie najmłodszy z rodu, czyli Daniel. 31-latek od pewnego czasu ma zatargi z prawem, a swoim zachowaniem prowokuje wiele osób, których nawet nie zna osobiście. Jego krytyki nie uniknął Kamil Bednarek czy Rafał Collins. Ostatnio jednak młody skandalista zdecydowanie skupił się na swoich związkach i komentowaniu życia osobistego. W jednym z filmików, które udostępnił na Instagramie, obraził swoją byłą dziewczynę – Faustynę. Nie omieszkał również skomentować swojego małżeństwa.

Po niemal dwóch latach związek Daniela i jego żony zakończył się w sądzie. Podczas gdy syn króla disco-polo przebywał na sali rozpraw, to przed sądem w Białymstoku czekała na niego jego mama Danuta. Kobieta chętnie udzielała wywiadów i nie miała zamiaru szczędzić gorzkich słów pod adresem matki swojej wnuczki – Laury. Żona Zenka nie zostawiła suchej nitki na swojej byłej synowej. Przed kamerami zdradziła, co myśli o 21-latce.

Danuta Martyniuk prosi byłą synową o zwrot prezentu od Daniela

Przez całe małżeństwo wydawało się, że Danuta i jej synowa żyją w dobrych stosunkach. Jednak wczorajsze doniesienia prasy zupełnie zaprzeczają temu, że Ewelina był ulubienicą Martyniuków. Dowodzą tego również screeny SMS-ów, jakie udostępniła w sieci jej była teściowa.

Nie chciałam tego wesela, ale oni ze wsi „musi być wesele, bo co ludzie z wioski powiedzą”. Ona prowokowała Daniela, jak była w Białymstoku to ciągle z mamusią na telefonie. Mamusia nawet w dniu poprawin przyniosła Danielowi koszulę jej męża, żeby tą założył, a nie tą, co on chciał. Afery z byle czego – powiedziała Danuta przed kamerami „Faktu”.

Matka Daniela nie może także odżałować pierścionka zaręczynowego, który jej syn podarował swojej byłej już żonie. Okazuje się bowiem, że biżuteria ta była rodzinną pamiątką, która ma ponad sto lat. Danusia nie ukrywa, że niechętnie ją oddała w ręce innej kobiety.

Dałam pierścionek zaręczynowy swój, ponad stuletni, pamiątkę. Nie wiem, czy ona odda ten pierścionek – wyznała.

Myślicie, że matka Daniela odzyska od byłej synowej rodowy klejnot? Jak na razie Ewelina nie zabrała głosu w tej sprawie.


Danusia i Ewelina Martyniuk

Danusia i Ewelina Martyniuk

Danuta Martyniuk, Ewelina Martyniuk w Licheniu

Danuta Martyniuk, Ewelina Martyniuk w Licheniu

Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca

Danuta Martyniuk z torebką Burberry i Daniel Martyniuk z zakupami wraca z Vitkaca

Dodaj komentarz

 • Ewora pisze:

  Pan Zenek powinien zrobić tak z synkiem jak i z małżonką porządek. Korzystają z kasy człowieka , który całe życie na nich pracuje. Wychodzi na to , że mu najzwyczajniej złamią karierę. Oboje klepią o pieniądzach na które sami nie pracują. Pani Danuta pokazała się z najgorszej strony. Broni syna uzależnionego zamiast odciąć go od kasy. Leń i prostak obrażający wszystkich , pasożyt żenujący na ojcu. Zniszczył swoją rodzinę nie oszczędzi także rodziców. Panu Zenkowi zdrowia i cierpliwości życzę.

 • A pisze:

  Teściowa z piekła rodem…

 • Gość Okropna i Głupia ta Pani Dania Żal pisze:

  Okropna ta kobieta pani Danuta i glupia

 • Monika pisze:

  Masakra ta cała danusia pusta baba glupia i jej synek myślą że za, kase mogą wszystko… Mam nadzieję gowno będą mogli… Żenująca baba

 • Gość Bubu pisze:

  Dlaczego miałaby oddawać pierścionek? Nie ma takiego obowiązku, a jak będzie chciała, to podaruje go córce.

 • Gość pisze:

  Danusia i rodowa biżuteria…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×