Danuta Holecka zaliczyła wpadkę na wizji. Internauci tym razem byli bezlitośni. W sieci krąży zabawne nagranie

Danuta Holecka

Danuta Holecka

Danuta Holecka zaliczyła wpadkę, podczas prezentowania wiadomości ze świata sportu. Internauci natychmiast wyłapali błąd i bezlitośnie ją wyśmiali. W sieci jest nagranie.

Danuta Holecka od wielu lat jest gwiazdą TVP. Jej przygoda z telewizją zaczęła się od relacjonowania obrad sejmu. Z czasem zaczęła też dostawać kolejne poważne zadania i stała się prowadzącą Wiadomości. Później awansowała na szefową serwisu informacyjnego i w tej roli sprawdza się znakomicie od lat.

Dziennikarka, która wszystkim kojarzy się z państwowym nadawcą, w zeszłym roku nagle bez zapowiedzi zniknęła z anteny. Widzowie TVP byli zaniepokojeni tym, że nie pojawia się w pracy. Nie cichły kolejne domysły na ten temat, a jeden z tabloidów napisał wówczas, że Danuta dochodzi do siebie po skomplikowanym złamaniu. W końcu sama zainteresowana wytłumaczyła, co się stało, czym bardzo uspokoiła fanów.

Jestem na urlopie. Każdy czasem musi odpocząć. Uspokajam. Wracam do telewizji niebawem – skomentowała w rozmowie z Faktem.

Danuta Holecka zaliczyła wpadkę na wizji. Co się stało?

Wiadomości od lat są jednym z najchętniej oglądanych serwisów informacyjnych w Polsce. Na ekranie najczęściej widzowie mogą zobaczyć, jak to właśnie szefowa prezentuje najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Poprowadziła też program 3 lipca i zaliczyła wpadkę. Format jest nadawany na żywo, a jak wiemy o takie pomyłki wówczas nietrudno. Internauci byli natomiast bezlitośni dla dziennikarki.

Na antenie poinformowała o wypadku, który zdarzył się w czasie Grand Prix Wielkiej Brytanii. Jeden z kierowców pochodzący z Chin, który ucierpiał w czasie zdarzenia, wycofał się z rywalizacji, a wyścig został przerwany. Chodzi o Zhou Guanyu. Prowadząca, zanim wypowiedziała nazwisko obcokrajowca, spojrzała w notatki, ale i tak popełniła błąd. Nagranie z jej wpadką krąży w sieci, a jego autor tłumaczy poprawną wymowę.

Dla Danusi z TVP żaden język nie stanowi przeszkody – napisał autor nagrania.

@polzad

Dla Danusi z TVP żaden język nie stanowi przeszkody 😂 #tvp #wiadomości #danutaholecka #holecka #chiny #formuła1 #guanyuzhou #f1 #grandprix #2022 #wiadomosci #beka #formula1 #zhouguanyu #językchiński

♬ dźwięk oryginalny – POLZAD Marcin Wasiołka

W komentarzach pojawia się wiele opinii na temat tego, że takie sytuacje się zdarzają. Inni natomiast piszą, że taki serwis informacyjny mógł poprosić o konsultację, zamiast zbłaźnić się przed widzami. Co myślicie na ten temat?


Danuta Holecka w nowej fryzurze

Danuta Holecka w nowej fryzurze

Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD

Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD

Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD

Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×