Danuta Holecka o LGBT. Aż ciężko uwierzyć w to, co powiedziała na wizji

Danuta Holecka o LGBT

Danuta Holecka o LGBT

Danuta Holecka zabrała głos w sprawie rodzin LGBT. W rozmowie z Robertem Biedroniem zdobyła się na zaskakujące słowa. Co powiedziała? 

Danuta Holecka jest jedną z najbardziej rozpoznawanych twarzy TVP. Regularnie prowadzi główne wydanie Wiadomości, a także Gościa Wiadomości, gdzie rozmawia z politykami. Niedawno zaprosiła Roberta Biedronia, który w studiu pojawił się tuż po tym, jak opinię publiczną poruszyła wypowiedź m.in. Andrzeja Dudy o osobach homoseksualnych.

Przypomnijmy, że w sobotę na spotkaniu w Brzegu prezydent nazwał środowiska LGBT ideologią:

Próbuje się nam wmówić, że LGBT to ludzie, a to jest po prostu ideologia. Najlepszym dowodem na to, że jest to ideologia, jest to, że część osób, które mają preferencje homoseksualne, nie utożsamia się z tym ruchem i ideologią.

Słowa wzburzyły internautów, gwiazdy, a także bliskich osób homoseksualnych. Matka Roberta Biedronia wystosowała list otwarty do głowy państwa. Podkreślała, że część rodziców boi się o swoje dzieci, które zostaną skrzywdzone przez niewłaściwych ludzi.

Danuta Holecka o rodzinach osób homoseksualnych

Danuta Holecka w poniedziałkowym wydaniu programu gościła Roberta Biedronia. Niespodziewanie w czasie rozmowy dziennikarka stwierdziła, że ich rodziny są podobne:

Mnie się wydaje, że generalnie proponowanie dzielenia społeczeństwa na społeczeństwo takie i takie, ludzi takich i takich, rodziny takie i takie, nie jest dobre. Przecież pańska rodzina jest taką samą rodziną jak moja rodzina, tak? Z pewnymi różnicami formalnymi. I tak samo rodzina prezydenta Dudy jest taką samą rodziną. Oczywiście różnimy się ilością braci, sióstr i tak dalej, ale to są takie same rodziny.

Chociaż prezydent dziękował jej za te słowa, dziennikarka kontynuowała swoją wypowiedź, sugerując, że Robert Biedroń i osoby, które są do niego podobne, mogą pogłębiać podziały w polskim społeczeństwie.

Stygmatyzowanie na tych, którzy są z innego środowiska — nie proponujcie tego. Środowiska homoseksualne są takie same.

Zgadzacie się z jej argumentacją?


Danuta Holecka z mężem

Danuta Holecka z mężem

Danuta Holecka z mężem

Danuta Holecka z mężem

Danuta Holecka z mężem

Danuta Holecka z mężem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×