Danuta Holecka zaszalała z metamorfozą. Dziennikarka TVP jest platynową blondynką. Co za zmiana!

Danuta Holecka

Danuta Holecka

Danuta Holecka zdecydowała się na spektakularną metamorfozę. Dziennikarka TVP pojawiła się na antenie w platynowym blondzie. Tą fryzurą odjęła sobie kilka lat. 

Danuta Holecka to jedna z najpopularniejszych dziennikarek pracujących dla TVP. Z publicznym nadawcą związała się niemal trzy dekady temu. W pracy zadebiutowała w 1993 roku, a do jej pierwszych obowiązków należało relacjonowanie obrad Senatu. Z czasem miała coraz większy zakres obowiązków, aż w końcu pojawiła się w głównym wydaniu Wiadomości jako jedna z prowadzących, było to w 2007 roku. Kilka lat temu awansowała na szefową wydawanego przez TVP serwisu informacyjnego.

Dziennikarka, która wszystkim kojarzy się z państwową telewizją, w zeszłym roku nagle bez zapowiedzi zniknęła z anteny. Widzowie byli zaniepokojeni tym, że nie pojawia się w serwisie. Nie cichły domysły, a jedna z kolorowych gazet napisała wówczas, że Danuta dochodzi do siebie po skomplikowanym złamaniu. W końcu sama zainteresowana postanowiła zabrać głos w tej sprawie, czym bardzo uspokoiła fanów.

Jestem na urlopie. Każdy czasem musi odpocząć. Uspokajam. Wracam do telewizji niebawem – skomentowała w rozmowie z Faktem.

Danuta Holecka przefarbowała włosy na platynowy blond

Danuta Holecka zrobiła tak, jak wówczas zapowiedziała i po kilku tygodniach znowu pojawiła się na antenie. W ostatnim czasie dziennikarka mocno eksperymentowała z fryzurą. Pojawiły się nowe uczesania, ale też powoli i sukcesywnie rozjaśniała czarne do tej pory włosy. W jednym z ostatnich wydań Wiadomości pojawiła się już w platynowym blondzie.

Trzeba przyznać, że to naprawdę spore zaskoczenie. Do tej pory jej metamorfoza była bardziej stonowana, a dziennikarka za każdym razem decydowała się na kilka kolejnych jasnych pasemek. Teraz postawiła na nowy kolor na całych włosach. Taką metamorfozą zdecydowanie odjęła sobie kilka lat. Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii.


Danuta Holecka

Danuta Holecka

Danuta Holecka w smokingu

Danuta Holecka w smokingu

Danuta Holecka przeszła metamorfozę

Danuta Holecka przeszła metamorfozę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×