Danuta Holecka dostała nowy program w TVP. Będzie ekspertem od… A to niespodzianka! A co z „Wiadomościami”?

Danuta Holecka

Danuta Holecka

Danuta Holecka dostała nowy, cykliczny program, który w październiku pojawi się na antenie. Co poprowadzi szefowa Wiadomości? Ujawniono pierwsze szczegóły. 

Danuta Holecka od wielu lat jest związana z Telewizją Polską. A konkretniej od 1993 roku, gdy wygrała konkurs na dziennikarkę wspomnianej stacji. Początkowo odpowiadała za relacje z obrad Sejmu. Potem związała się z Wiadomościami. Zaczęła prowadzić poranne i popołudniowe wydania, aż wreszcie została szefową wspomnianego serwisu.

Niedawno głośnym echem w mediach odbił się fakt, że dziennikarka przestała się pojawiać przed kamerami. Gdy część jej sympatyków zaczęła się niepokoić i spekulować, że prezenterka straciła pracę. Uspokojono ich i przekazano, że przebywa na urlopie.

Na początku sierpnia Danuta Holecka wróciła do studia TVP i zaskoczyła widzów nową fryzurą. Chociaż długo nosiła ciemne włosy, postanowiła je nieco rozjaśnić. To okazało się być strzałem w dziesiątkę.

Danuta Holecka: nowy program. O czym jest Na zdrowie. Poradnik medyczny TVP3?

Mimo iż Holecka prowadzi Wiadomości, niedługo nie będą jedynym programem, którego będzie gospodynią. Jak podają Wirtualne Media, dziennikarka poprowadzi też Na zdrowie. Poradnik medyczny TVP3. Według informacji, które udostępnił portal, format zadebiutuje na antenie 4 października o godzinie 12:20 i będzie emitowany raz w tygodniu.

Jak anonsuje nadawca – każdy odcinek ma być „pojedynkiem pomiędzy dietetyczką (Anna Jelonek) a kucharzem (Dawid Budzich) o ciało (i duszę) gościa programu, a więc i o sympatię widza”. Program trwa 7 minut – czytamy na portalu.

To jednak nie koniec. Danuta Holecka dołączy też do składu Echa dnia, czyli programu publicystycznego, w którym gospodarze rozmawiają z zaproszonymi do studia gośćmi. Debatują na tematy związane z bieżącymi wydarzeniami politycznymi oraz społecznymi. Osoby związane z Telewizją Polską są przekonane, że świetnie sobie poradzi z powierzonym zadaniem:

Holecka – prowadząca przygotowywany przez TAI program „Gość Wiadomości” i niektóre wydania „Minęła 20” – zdaniem szefostwa TVP3, znakomicie odnajdzie się w roli gospodyni takiego właśnie programu – podają Wirtualne media.

Będziecie oglądać nowe programy, w których pojawi się Danuta Holecka?


Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD

Danuta Holecka w nowej fryzurze screen VOD

Danuta Holecka z mężem

Danuta Holecka z mężem

Danuta Holecka z mężem

Danuta Holecka z mężem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×