Szukaj

Zrobiło się głośno o byłej kochance Cristiano Ronaldo. Gorąca Daniella namieszała w świecie piłki

Daniella Chavez, Cristiano Ronaldo

Daniella Chavez, Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie. Sportem, którym zajmuje się na co dzień, interesuje się też jego rzekoma kochanka. Właśnie kupiła jeden z piłkarskich klubów. Który?

Cristiano Ronaldo ciężko pracuje na swój sukces. Na boisku daje z siebie wszystko, co doceniają kibice i organizatorzy najpoważniejszych plebiscytów sportowych. Niedawno Portugalczyk został okrzyknięty Piłkarzem dekady. Sportowiec o swoją formę dba bardziej niż większość jego kolegów z murawy. Treningi zaczyna jako pierwszy, a kończy jako ostatni. Potwierdził to m.in. Miguel Torres, który grał z nim w Realu Madryt:

Naprawdę spodziewałem się czego innego, w telewizji przedstawiają go zupełnie inaczej. Pracuje bardzo ciężko, pierwszy przyjeżdża na trening i wychodzi ostatni. Nie widziałem nikogo tak silnego od czasu Roberto Carlosa. Myślę, że tylko on i Messi potrafią tak kontrolować piłkę.

Daniella Chavez, była kochanka Cristiano Ronaldo, kupiła klub piłkarski

Ronaldo przez lata był znany nie tylko ze swojego sportowego talentu, ale także z tego, że otaczał go wianuszek pięknych pań. Piłkarz przez lata był łączony z wieloma kobietami. Tuż przed swoją aktualną ukochaną, Hiszpanką Georginą Rodriguez – z którą doczekał się córki i planuje stanąć na ślubnym kobiercu, przez pięć lat był w związku z Rosjanką Iriną Shayk.

Sportowiec i modelka rozstali się w 2015 roku. Podobno pomogła im w tym Daniella Chavez, gorąca gwiazda internetu, która na swoim koncie ma współpracę z magazynem dla panów. To właśnie ona przekonywała, że z Ronaldo łączyło ją coś więcej, niż tylko przyjaźń. Sam Cristiano nigdy nie odniósł się do jej słów.

Teraz o modelce znowu jest głośno, a to za sprawą inwestycji, na jaką zdecydowała się niedawno. Daniella postanowiła kupić akcje chilijskiego Club Deportivo Rancagua Sur. Jak zapowiada na Twitterze, w klubie szykuje się niemała rewolucja:

Dzięki mnie zobaczycie prawdziwą zmianę w chilijskim futbolu – zapowiedziała w jednym z postów.

Drużyna, w którą zainwestowała Chavez, aktualnie występuje w czwartej lidze. Chociaż nie wiadomo, czy modelka zna się na prowadzeniu piłkarzy, pewne jest, że doskonale zarządza swoimi kontami w mediach społecznościowych. Na Instagramie zgromadziła 13 milionów fanów, zaś na Twitterze 1 milion.

Myślicie, że osiągnie sukces w sporcie?


Daniella Chavez kupiła klub piłkarski

Daniella Chavez kupiła klub piłkarski

Daniella Chavez kupiła klub piłkarski

Daniella Chavez kupiła klub piłkarski

Daniella Chavez kupiła klub piłkarski

Daniella Chavez kupiła klub piłkarski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×