Szukaj

Daniel Martyniuk zachwycił się zdjęciem Beaty Chmielowskiej-Olech. Nic dziwnego, jej dekolt to istna przepaść

Beata Chmielowska-Olech

Beata Chmielowska-Olech

Beata Chmielowska-Olech opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z przepastnym dekoltem. Daniel Martyniuk nie mógł przejść obojętnie wobec takiego widoku.

Beata Chmielowska-Olech jest obecnie największą gwiazdą Teleexpressu. Piękna dziennikarka ma także konto na Instagramie, które bardzo aktywnie prowadzi ku uciesze swoich fanów, a ma ich już ponad 16 tys. Na profilu gwiazdy można podziwiać sporo zdjęć. Jedna z fotografii szczególnie spodobała się Danielowi Martyniukowi.

Beata Chmielowska-Olech pokazała przepastny dekolt

Beata Chmielowska-Olech od lat prowadzi Teleexpress w TVP, a po odejściu Macieja Orłosia stała się twarzą programu. Dziennikarka karierę zaczynała 23 lata temu. Pod koniec lat 90. występowała w Teleexpressie Junior. Gwiazda raczej stroni od medialnego zgiełku i nie mówi za wiele o życiu prywatnym, ale na jej profilu możemy znaleźć sporo fotografii, na których prezentuje urodę i figurę.

Chmielowska-Olech pokazuje fanom kadry zza kulis programów, nad którymi pracuje, a także selfie – a to w lustrze w eleganckim stroju, a to już po pracy. Właśnie takie zdjęcie wzbudziło ogromne emocje.

Prezenterka pokazała bowiem na nim przepastny dekolt, a tam fragment koronki z bielizny.

Jutro podobno załamanie pogody… – napisała, nie zdając sobie sprawy, jakie emocje wywoła.

Fani obserwujący profil Chmielowskiej ruszyli z komentarzami. Komplementują dziennikarkę, a także ostrzegają ją przed przeziębieniem…

  • Z Tobą Beatko żadna pogoda nie jest zła.
  • Wow, ale dekolt.
  • Cóż za odwaga Beata!
  • Przepięknie, tylko uwaga na chłody.
  • Mniam. Mniam.
  • Trochę za duży ten dekolt Nie uważasz Beatko jeszcze nam się przeziębisz i kto nam będzie prowadził Teleexpress Pozdrawiam serdecznie moją ulubienicę numer jeden z telewizji.

Obok zdjęcia nie przeszedł obojętnie także Daniel Martyniuk, któremu musiało wyjątkowo przypaść do gustu, bo zostawił lajka. Dziennikarka zazwyczaj jest bardziej wstrzemięźliwa, jeśli chodzi o dobór garderoby, ale czasem lubi zaszaleć z dekoltem i tak też było tym razem, nic więc dziwnego, że syn Zenka się zachwycił kadrem. Jak wam się podoba odważne selfie gwiazdy TVP?


Beata Chmielowska-Olech kusi dekoltem

Beata Chmielowska-Olech kusi dekoltem

Beata Chmielowska-Olech – Star Voice. Gwiazdy mają głos, odcinek 1

Beata Chmielowska-Olech – Star Voice. Gwiazdy mają głos, odcinek 1

Beata Chmielowska-Olech-kampania edukacyjna Czas Na Wzrok 40+

Beata Chmielowska-Olech-kampania edukacyjna Czas Na Wzrok 40+

Dodaj komentarz

  • OrangeBird pisze:

    Ta pani przeszła ogromną ilość operacji plastycznych. Oglądałam z nią programy dla młodzieży w latach 90-już wtedy,jako dziecko,dziwiłam ze ze taka brzydka pani jest w TV…teraz na prawdę trudno ja poznać,ładnie choć już zaczyna przesadzać ze wszystkim

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×