Wykończony i umorusany syn Zenka Martyniuka podzielił się zdjęciem z nowej pracy. Ciężko uwierzyć, że coś takiego wrzucił do sieci

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Wyraźnie wykończony Daniel Martyniuk podzielił się nowym zdjęciem z obecnej pracy. Co napisał syn Zenka Martyniuka?

Daniel Martyniuk nie przynosił ostatnio powodów do dumy swojemu ojcu. Lista wybryków, które ma na koncie syn Zenka Martyniuka wydaje się nie mieć końca. Awantury, areszty, pijackie nagrania w mediach społecznościowych i publiczne pranie rodzinnych brudów. Na początku marca zapadł kolejny wyrok na jego niekorzyść, tym razem w sprawie znieważenia policjantów. Sąd skazał go na trzy miesiące więzienia w zawieszeniu na dwa lata oraz 100 godzin prac społecznych. Wszystko wskazuje na to, że tym razem niepokorny syn Zenka w końcu się opamiętał i zabrał do pracy i to w pocie czoła. Właśnie podzielił się zdjęciem, na którym wygląda an wykończonego.

Wykończony Daniel Martyniuk na zdjęciu z nowej pracy

Ostatnio jednak próżno szukać kolejnych artykułów, w których można czytać o wybrykach Daniela Martyniuka. Syn Zenka w końcu postanowił zmienić swoje życie. Najpierw odbył prace społeczne, które nakazał mu sąd, a od kilku tygodni ma nowe zajęcie. Pracuje na statku i nie boi się żadnych obowiązków. Skończył Akademię Morską w Gdyni i najwyraźniej realizuje się w zawodzie.

Czuję się spełniony. Najważniejsze, że robię to, co lubię. Chciałem robić coś nowego, a nie wywoływać kolejne skandale – wyznał na Instagramie.

Wygląda na to, że wziął w garść i szczerze postanowił się zmienić. Na jego profilu na Instagramie można znaleźć sporo zdjęć, na których widać między innymi, jak szoruje pokład. Wygląda na to, że w przypadku Martyniuka wymarzona praca okazała się najlepszym lekarstwem na wszystkie problemy, co nie znaczy, że nie jest męcząca.

Daniel właśnie podzielił się zdjęciem z przerwy w pracy. Umorusany, w roboczym ubraniu popija białą morwę i zajada grapefruita. Wygląda na wykończonego, ale bardzo zadowolonego. Zdaje się, że w końcu znalazł swoją ścieżkę. Oby jak najdłużej wytrwał w swoich postanowieniach.


Daniel Martyniuk w nowej pracy

Daniel Martyniuk w nowej pracy

Daniel Martyniuk w nowej pracy

Daniel Martyniuk w nowej pracy

Daniel Martyniuk w nowej pracy

Daniel Martyniuk w nowej pracy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×