Szukaj

Daniel Martyniuk wrzucił post po długiej, jak na niego, przerwie. Powiało chłodem

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk przyzwyczaił nas do sporej aktywności w sieci. Jednak ostatnio na jego profilu panowała cisza. Mężczyzna w końcu przerwał milczenie.

Daniel Martyniuk nie narzeka na brak emocji w swoim życiu. Ostatnie tygodnie były dla niego niezłą karuzelą obfitująca zarówno we wzloty, jak i upadki. Aktualnie mężczyzna jest po rozwodzie z Eweliną. To wydarzenie obiło się wielkim echem w mediach, a sam zainteresowany bardzo chętnie komentował je w kolorowej prasie. Wypowiedział się na temat byłej ukochanej, przy okazji wspominając, że nie poddał się i wciąż szuka swojej wielkiej miłości. Jest już gotowy, by znaleźć ją na nowo:

Nie straciłem wiary w miłość. Jestem pewien, że kiedyś zwiążę się z mądrą, uczciwą kobietą, która będzie mnie szczerze kochać za to, jaki jestem, i nie będą jej interesowały pieniądze mojego ojca, ale nie w Polsce. Marzę o normalnej rodzinie. Chciałbym mieć dzieci, które mógłbym wychowywać, patrzeć jak dorastają, bawić się z nimi i cieszyć. Może niedługo los znów się do mnie uśmiechnie – mówi Daniel w Super Expressie.

Daniel Martyniuk wrzucił nowy post po przerwie

Na temat Eweliny i jej rodziny wypowiadał się zarówno Daniel, jak i jego mama, Danusia. Oboje zgodnie twierdzą, że mają już dość kłótni panujących do tej pory. Żonie Zenka zależy na dobrych relacjach i kontakcie z wnuczką Laurą, natomiast były małżonek również liczy na to, że wszystkie sprawy zostaną załatwione pomyślnie, a była para będzie w stanie żyć w przyjaźni.

Daniel najwidoczniej zrozumiał, że nie może żyć w ciągłym, medialnym szumie i postanowił chwilę odpocząć. Nie jest już tak aktywny na social mediach, jednak teraz zdecydował się na wrzucenie relacji na Instagramie. Widzimy tam dość chłodną scenerię, a to wszystko za sprawą relaksu, który sobie zafundował. Wybrał granie w popularną serię gier SkyRim, w której gracz wciela się w jedną z postaci. Wszystko to odbywa się w bajkowej scenerii. Taki odpoczynek to my w pełni popieramy.


Daniel Martyniuk story

Daniel Martyniuk story

Daniel Martyniuk zdradził kim jest

Daniel Martyniuk zdradził kim jest "Hiszpaneczka"

Daniel Martyniuk - relacja na IG

Daniel Martyniuk - relacja na IG

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×