Szukaj

Skruszony Daniel Martyniuk przed sądem obiecuje poprawę. Jaki wyrok usłyszał?

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk stanął przed sądem za posiadanie narkotyków, za co groziły mu nawet 3 lata więzienia. Jak skończyła się rozprawa? Jaki wyrok usłyszał?

Daniel Martyniuk nie oszczędza swoich bliskich. Ma już na koncie kilka spraw sądowych, ale do tej pory był traktowany dosyć ulgowo, warunkowo umarzane były sprawy lub wymierzano grzywnę. W 2018 r. został uznany przez sąd w Białymstoku winnym znieważenia policjantów, ale postępowanie warunkowo umorzono. Sąd zaznaczył w wyroku, że jeśli w ciągu dwóch lat Martyniuk złamie prawo, sprawa wróci na wokandę. W 2019 r. stracił prawo jazy za jazdę po pijanemu. Niedawno spędził miesiąc w areszcie za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów. Tym razem stanął przed sądem za posiadanie narkotyków.

Jaki wyrok usłyszał Daniel Martyniuk?

Tym razem Danielowi groziły nawet 3 lata za posiadanie narkotyków. Fakt podaje, że młody Martyniuk wyraził skruchę przed sądem i poprosił o wymiar kary ustalony z prokuraturą.

Wina jest bezsprzeczna i sam oskarżony przyznał się do popełnionego czynu – mówiła w sądzie prokurator.

Zaproponowała także, żeby oprócz kary w zawieszeniu i prac społecznych w wyroku znalazł się także zapis powstrzymania się od używania substancji odurzających.

To żaden problem. Chciałem wszystkich przeprosić za swoje zachowanie i zobowiązać się do nieużywania narkotyków, nawet jeśli byłaby to marihuana. Bardzo żałuję i chcę mieć jak najszybciej wszystko zakończone – odpowiedział Daniel.

Martyniuk zaproponował także rekompensatę swoim uczynków. Powiedział, że odpracuje swoje winy.

Mogą być to prace społeczne w domu pomocy społecznej czy w schronisku – zadeklarował.

Jaki wyrok usłyszał syn Zenka? Został skazany na 5 miesięcy ograniczenia wolności, w tym czasie ma wykonywać 20 godz. prac społecznych miesięcznie na rzecz lokalnej społeczności. Ma nie używać narkotyków. Zapłacić także 120 zł na rzecz Skarbu Państwa i 2000 zł kosztów sądowych.


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×