Szukaj

Daniel Martyniuk bierze ślub? Opublikował wiele mówiącą fotografię. Danusia po raz kolejny zostanie teściową?

Daniel Martyniuk - ślub

Daniel Martyniuk - ślub

Daniel Martyniuk na Instagramie opublikował zdjęcie, które dało do myślenia jego fanom. Zaczęli się zastanawiać, czy syn Zenka ponownie zamierza wziąć ślub?

Daniel Martyniuk potrafi zaskoczyć jak nikt. Obserwujący jego Instagram wiedzą już, że od postów kulinarnych do tych pełnych oskarżeń i wulgaryzmów jest cienka granica. Ostatnio jednak syn Zenka mocno się wyciszył. W czwartek zaskoczył fanów nowym zdjęciem. Mocno dało im do myślenia. Czy będzie kolejny ślub?

Daniel Martyniuk planuje ślub?

Daniel Martyniuk niedawno rozwiódł się z żoną. Od momentu rozprawy przez pewien czas nie szczędził przykrych słów pod jej adresem. Zaczął udzielać wywiadów, w których ujawniał intymne sekrety, a wtórowała mu w tym Danuta Martyniuk. W pewnym momencie dotarło do niego jednak, że nie tędy droga. Wycofał się ze swoich wypowiedzi i na łamach prasy przeprosił matkę swojej córki. Obiecał też, że dołoży wszelkich starań, by jak najlepiej zadbać o dziecko.

Z doniesień tabloidów wynika, że Daniel obecnie mieszka z rodzicami, a ci podobno odcięli go od pieniędzy. Dostaje jedynie na podstawowe potrzeby.

Daniel dostaje teraz kasę jedynie na jedzenie. Od kilku dni odbywa też prace społeczne, na które skazał go sąd. Ma to robić przez 5 miesięcy, 20 godzin w tygodniu. Ale i Daniel i jego rodzice trzymają w tajemnicy miejsce odbywania kary.

Najważniejsze jednak, że jest zakochany w dawnej dziewczynie, Faustynie. Nie jest to łatwe, bo jego mama nie chce znać jego wybranki.

Matka Daniela nie chce widzieć Faustyny i mówi, że ma ku temu poważne powody – zdradza informator.

Daniel Martyniuk po serii ekscesów i skandali, a także głośno komentowanym rozwodzie wycofał się i wyciszył. Wielu podejrzewa, że to tylko cisza przed burzą, tymczasem na swoim Instagramie opublikował relację, którą wzbudził ogromne zainteresowanie internautów. W połączeniu z doniesieniami o przemianie, którą spowodowało uczucie, tym bardziej nabiera to wszystko rumieńców. Na jego Instagramie pojawiła się relacja, a w niej piękny samochód ze ślubnym przystrojeniem. Daniel bardzo go zachwala. Czyżby dawał sygnał, że szykuje się do kolejnego ożenku?

 


Daniel Martyniuk pokazał auto przygotowane do ślubuDaniel Martyniuk pokazał auto przygotowane do ślubu
Daniel Martyniuk pokazał auto przygotowane do ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×