Szukaj

Daniel Martyniuk od dawna chciał rozwodu. Wszystko utrudniała jego była żona. Miała w tym własny cel

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk jest już po rozwodzie. Wszystko zakończyło się podczas pierwszej rozprawy. Tuż po wyjściu z sali rozpraw syn króla disco-polo udzielił wywiadu, w którym zdradził, że od dawna chciał zakończyć małżeństwo. Jego eks żona miała jednak uknuć bardzo sprytny plan. 

Daniel Martyniuk przez kilka ostatnich miesięcy zdecydowanie nie daje o sobie zapomnieć. W kolorowej prasie regularnie pojawiają się kolejne doniesienia o jego licznych wybrykach. W tym roku zdążył już kilkukrotnie wejść w konflikt z prawem, a także spędzić kilka tygodni w areszcie. Od pewnego czasu wszyscy bacznie obserwują także jego social media, które młody Martyniuk wykorzystuje do załatwiania swoich prywatnych porachunków. Każdy, kto mu się naraził, mógł liczyć na to, że prędzej czy później będzie bohaterem na jego instastory.

Syn króla disco-polo w social mediach poruszył ostatnio nawet sprawę swojego rozwodu i alimentów dla żony i córki. Mówił, że jego córce na pewno niczego nie zabraknie, ale nie ma zamiaru płacić swojej żonie aż tak dużych pieniędzy. Podczas dzisiejszej rozprawy rozwodowej sąd przychylił się jednak do wniosku jego już byłej żony. Młody Martyniuk jest zobowiązany, aby każdego miesiąca wypłacać alimenty zarówno swojej eks żonie jak i córce Laurze.

Skończyła się moja gehenna. Nareszcie mam już to za sobą. Nie uważam, że przegrałem, bo to nie są duże pieniądze. Chyba się będę odwoływał, bo nie chcę jej dawać żadnych pieniędzy. Czuję się oszukany i złapany na dziecko przez tę cwaną dziewczynę – mówił Daniel.

Po sfinalizowaniu rozwodu również Danuta Martyniuk, która do tej pory broniła synowej, przestała wypowiadać się o niej w pochlebny sposób.

Daniel Martyniuk o rozwodzie

Daniel i jego 21-letnia żona od samego początku nie mogli dojść do porozumienia. Zaledwie kilka miesięcy po ślubie pojawiły się pierwsze doniesienia, o tym, że między nimi nie dzieje się zbyt dobrze. Jak wyznał syn Zenka, już miesiąc po ślubie chciał się rozwieść z Eweliną.

Ona chce się rozwieść i jeszcze koniecznie z mojej winy. Ja chciałem już dawno to zgłosić, miesiąc po ślubie chciałem się rozwieść – wyznał.

Również Danuta Martyniuk potwierdziła to co mówił jej syn. Według niej to była synowa, miała na początku utrudniać rozwód. Według niej dziewczyna miała ukrywać akt małżeństwo, a wszystko ukartowała ze swoimi rodzicami.

Oni mieli swój plan po prostu – skomentowła wszystko matka Daniela.

Młody skandalista zaprzeczył również, że wyrzucał swoją ciężarną żonę z domu.

Nigdy nikogo nie wyrzuciłem – powiedział Daniel Martyniuk w rozmowie z „Faktem”.

Jego wersję zdarzeń potwierdziła również ciocia, która miała być świadkiem całego zajścia. Przed kamerami pojawił się także ojciec Eweliny. Żona Zenka Martyniuka próbowała mu przekazać prezenty dla swojej wnuczki. Podczas rozmowy stwierdziła także, że to rodzina jej eks synowej nalegała na ślub. W tym momencie wtrącił się Daniel. Wyznał, że odwlekanie decyzji o rozwodzie nie był przypadkowe:

Bo pieniędzy k***a wieśniaki chcą – powiedział o swoich byłych teściach.

Wydaje nam się, że razem z rozwodem nie skończy się historia tego burzliwego związku.


Żona Daniela Martyniuka - Ewelina Golczyńska pokazała swój ciążowy brzuch

Żona Daniela Martyniuka - Ewelina Golczyńska pokazała swój ciążowy brzuch

Daniel Martyniuk z żoną Eweliną Golczyńską – ostatnie wspólne zdjęcie przed ślubem

Daniel Martyniuk z żoną Eweliną Golczyńską – ostatnie wspólne zdjęcie przed ślubem

Daniel Martyniuk został ojcem

Daniel Martyniuk został ojcem

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Facet jest beznadziejny,dziewczyny uciekac od niego bo on nie nadaje sie dozycia,bawidamek prowadzacy hulaszczy tryb zycia,ojciec zarabia a synciu rotrwania to wstyd w tym wieku byc na garnuszku u taty,bo mama,no wlasnie mama z tego czlowieka zrobila zyciowego kaleke

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×